Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-01-12T15:47:00+01:00 Takiego teledysku w disco polo nie widzieliście! Grupa Playboys zapowiada petardę! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/01/takiego-teledysku-w-disco-polo-nie-widzieliscie-grupa-playboys-zapowiada-petarde-1547302366.jpg
Reklama

Takiego teledysku w disco polo nie widzieliście! Grupa Playboys zapowiada petardę!

Redakcja , 12 Styczeń 2019  15:47
Takiego teledysku w disco polo nie widzieliście! Grupa Playboys zapowiada petardę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Piosenka o King Kongu podbije branżę disco polo?!

Reklama

Muzyka disco polo obecnie przeżywa swój najlepszy okres w historii. Jednym z zespołów, który z pewnością przyczynił się do takiego stanu rzeczy jest formacja Playboys. Młoda grupa disco polo, która na swoim koncie ma wiele przebojów takich jak "Ja w to nie wierzę", "Lejde", czy "Jak to się stało".

Jeszcze w styczniu na rynku pojawi się nowa produkcja od chłopaków. Jak zapewnia nas lider zespołu Jakub Urbański będzie to najbardziej zaskakująca produkcja w świecie disco polo. Teledysk powstaje do premierowej piosenki pt. "King Kong". 

Zobacz również: Najmłodszy wokalista disco polo znowu w ofensywie! Czy będzie to udana muzyczna ekspansja?

Klip został zrealizowany na terenie Warszawy! Większość zdjęć zostało nagranych w specjalnie wynajętych salach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nagraniem i przygotowaniem scenariusza zajął się Marcin Załęski i firma Allinteractive Films.

Na planie działo się bardzo wiele, ale nie chcemy zdradzać szczegółów. Możemy obiecać, że klip będzie bardzo wesoły, humorystyczny i takiego teledysku w disco polo nie widzieliście! - zdradził w rozmowie z nami zespół Playboys.

Utwór pt. "King kong" mówi o tym, że nawet najbardziej filigranowy mężczyzna kiedy zajdzie się taka potrzeba może stać się King kongiem, aby obronić swoją najdroższą.

Zapowiada się wyjątkowa produkcja, która już pod koniec stycznia pojawi się na łamach disco-polo.info.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!
  2. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!
  3. Kusząca wokalistka disco polo podczas remontu kusi głębokim dekoltem!
  4. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej