Reklama


Reklama

Gorąca premiera od zespołu Ellixir pt. "Twój na zawsze" już dostępna!

2019-11-06T21:52:00+01:00 Gorąca premiera od zespołu Ellixir pt. "Twój na zawsze" już dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/goraca-premiera-od-zespolu-ellixir-pt-twoj-na-zawsze-juz-dostepna-1573073327.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie nowość jako pierwsi

Reklama

Formacja Ellixir ponownie zaskoczyła wszystkich miłośników muzyków disco polo. Ich najnowsza propozycja, która została zatytułowana „Twój na zawsze” podbije rynek!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!

Formacja Ellixir zdecydowanie ma patent na swoje produkcje. W świecie disco polo słynie z kawałku pod tytułem „Twój na zawsze”. Zespół Ellixir zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych twórców w branży muzycznej.

Formacja bez wątpienia tworząc muzykę stawia na jakość, a nie ilość produkcji. Coraz częściej można zauważyć, iż dużo wykonawców tworzy masowo nowe piosenki, w których brak jest konkretnego przesłania i serca w tym wszystkim.

Zobaczcie najnowszą propozycję pt. "Twój na zawsze"

Zobacz również: Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny w ogniu krytyki?! Wokalista disco polo wdał się w zażartą dyskusję i ukrócił hejt!
  2. Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!
  3. Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.