Reklama


Reklama

Piękne kobiety niczym rakiety! Zespół Ellixir z gorącą nowością!

2019-07-26T19:35:00+02:00 Piękne kobiety niczym rakiety! Zespół Ellixir z gorącą nowością! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/piekne-kobiety-niczym-rakiety-zespol-ellixir-z-goraca-nowoscia-1564161692.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Myślicie, że kawałek zostanie na długo w pamięci fanów disco polo?!

Reklama

Formacja Ellixir ponownie zaskoczyła wszystkich miłośników muzyków disco polo. Ich najnowsza propozycja, która została zatytułowana „Rumiane policzki” podbije rynek!

Zobacz również: Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!

Piękne kobiety niczym rakiety, pies pobudzający fantazje i ludzie utalentowani muzycznie. Formacja Ellixir zdecydowanie ma patent na swoje produkcje. W świecie disco polo słynie z kawałku pod tytułem „Piękna”. Zespół Ellixir zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych twórców w branży muzycznej.

Formacja bez wątpienia tworząc muzykę stawia na jakość, a nie ilość produkcji. Coraz częściej można zauważyć, iż dużo wykonawców tworzy masowo nowe piosenki, w których brak jest konkretnego przesłania i serca w tym wszystkim.

Dużo nowości jest mdłych, niczym niewyróżniających się od pozostałych piosenek.

Świat disco polo jest bardzo duży, ale należy pamiętać, że jeśli kawałki nie będą posiadały tzw. duszy, to szybko można wypaść poza jego krąg.

Ellixir zdecydowanie należy do grona artystów, którzy tworzą z pasją. „Rumiane policzki” po przesłuchaniu wywołują pozytywne emocje.

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!

Myślicie, że kawałek zostanie na długo w pamięci fanów disco polo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!
  2. Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!
  3. Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.