Reklama


Reklama

Gorąca premiera od Zenona Martyniuka dostępna. Zobaczcie teledysk pt. "Jola". To jest nowy hit disco polo?

2019-10-22T13:00:00+02:00 Gorąca premiera od Zenona Martyniuka dostępna. Zobaczcie teledysk pt. "Jola". To jest nowy hit disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/goraca-premiera-od-zenona-martyniuka-dostepna-zobaczcie-teledysk-pt-jola-to-jest-nowy-hit-disco-polo-1571739481.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Youtube Akcent oficjalny
Reklama


Premiera

Rewelacyjna premiera od Zenona Martyniuka

Reklama

Jeden z bardziej wypatrywanych teledysków w branży disco polo jest już dostępny w sieci! Zenon Martyniuk z zespołu Akcent ogłosił radosną informacje, że piosenka zatytułowana „Jola” doczekała się w końcu realizacji teledysku.

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Fani Zenka nie kryją zaskoczenia pomysłem na story klipu. W świecie disco polo Zenek Martyniuk jest niepodważalnym mistrzem i numerem jeden w tym, co robi. Zespół Akcent na dobre wpisał się w tę branże.

W końcu to właśnie on, jest nazywany królem disco polo. Trzeba przyznać, że twórczość Zenka jest odbiegająca od tych propozycji, które trafiają do świata muzyki tanecznej spod skrzydeł młodych wykonawców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z show-biznesem.

W piosenkach Zenona Martyniuka nie ma wulgaryzmów i niesmacznych wstawek o roznegliżowanych kobietach. Artysta jest niezwykle szczery i prawdziwy w tym, co przekazuje publiczności.

Być może dlatego fani tak bardzo kochają Zenka. Król disco polo w ostatnim czasie pracował nad klipem do piosenki „Jola”. Właśnie poinformował, iż teledysk jest już oficjalnie dostępny w sieci.

Jak wam się podoba? Warto było czekać na nowe dzieło Zenka? Czy to nowy hit disco polo?

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!
  2. Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.