2024-01-20T16:01:00+01:00 Gorąca Premiera: Marta Isabela - "Bo chcę być Twoją Miss", doskonała nowość w świecie disco! Poznaj nową gwiazdę disco polo, Martę Isabelę, i jej hit "Bo chcę być Twoją Miss". Emocje, pasja i spotkanie gwiazd w jednym utworze https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-marta-isabela---bo-chce-byc-twoja-miss-doskonala-nowosc-w-swiecie-discojpg.JPG Disco-Polo.info

Gorąca Premiera: Marta Isabela - "Bo chcę być Twoją Miss", doskonała nowość w świecie disco!


Poznaj nową gwiazdę disco polo, Martę Isabelę, i jej hit "Bo chcę być Twoją Miss". Emocje, pasja i spotkanie gwiazd w jednym utworze

Autor: Adam Begier, 20 Styczeń 2024  16:01
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca Premiera: Marta Isabela -
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
 2. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
 3. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?

  Marta Isabela Czuba, działająca w disco jako Marta Isabela, to postać niezwykle barwna na mapie polskiego disco polo. Urodzona w Gliwicach, od najmłodszych lat wykazywała niezwykłe zainteresowanie muzyką. Jej pierwsze kroki artystyczne wiążą się z udziałem w szkolnym teatrze i przeglądach aktorskich, gdzie zdobywała wyróżnienia w rolach pierwszoplanowych. Edukacja muzyczna Marta kontynuowała, uczęszczając na zajęcia scholi, a następnie kończąc Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Zabrzu na kierunku instrumentalnym – flet poprzeczny oraz Studium Muzyki Rozrywkowej „Venos” na kierunku wokalistyki estradowej.

  Disco Polo - Nowy Rozdział w Karierze Marta Isabeli

  Kluczowym momentem w karierze artystycznej Marty były castingi do programu „Disco Star”. Chociaż nie dotarła do finału, nie poddała się i z determinacją rozpoczęła pracę nad tworzeniem nowych utworów. Ostatnia premiera "Bo chcę być Twoją Miss" jest dowodem na jej niegasnącą pasję i talent. Utwór, opowiadający historię o miłości i strachu przed jej utratą, zyskał inspirację od artystek młodego pokolenia takich jak Bryska i Wersow.

  Teledysk "Bo chcę być Twoją Miss" - Spotkanie Gwiazd Disco i Influencerów

  Klip do utworu "Bo chcę być Twoją Miss" to prawdziwa uczta wizualna, łącząca świat muzyki z influencerstwem. Obok Marty pojawiają się znane postaci ze świata disco polo, takie jak Wojtek Sarwa „Levelon” i Kuba Sarna „Ten Gość”, ale również influencerka i fotografka Ania Wappa, znana jako „Wapniaczka”. Wojtek Sarwa nie tylko pojawił się w klipie w roli Dj-a, ale także miał swój udział w tworzeniu utworu. Jest to doskonały przykład, jak w branży muzycznej przenikają się różne światy i talent.

  "Bo chcę być Twoją Miss"

  Nowy singiel Marta Isabeli to nie tylko kolejna piosenka. To opowieść, która łączy w sobie emocje, pasję i nowoczesność, odzwierciedlającą ducha młodego pokolenia. Marta Isabela, wykorzystując doświadczenia i inspiracje, tworzy utwór, który z pewnością zostanie zapamiętany w świecie disco polo. Premiera "Bo chcę być Twoją Miss" to nie tylko nowa piosenka na listach przebojów, ale także świadectwo artystycznego rozwoju i odwagi w eksperymentowaniu z różnymi gatunkami muzycznymi.

  Czy to początek nowej ery w karierze Marta Isabeli? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - "Bo chcę być Twoją Miss" to utwór, który zapada w pamięć i serce słuchaczy.

  Zobaczcie nowość 


  Marta Isabela - Bo chcę być Twoją Miss

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  2. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
  3. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie
  4. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
  5. Konrad Skolimowski, czyli "Król Latino", zawita do Nowego Tomyśla! Już 14 kwietnia
  6. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  7. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
  8. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie