2024-11-22T16:22:00+01:00 Gorąca premiera disco polo: Szpilki – „Najlepsza”! Taneczny hit od pięknych wokalistek Szpilki powracają z nowym hitem! „Najlepsza” to dynamiczna piosenka z wyjątkowym teledyskiem. Sprawdź najgorętszą premierę disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-disco-polo-szpilki---najlepsza-taneczny-hit-od-pieknych-wokalistekjpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera disco polo: Szpilki – „Najlepsza”! Taneczny hit od pięknych wokalistek


Autor: Goliat, 22 Listopad 2024  16:22
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Szpilki powracają z nowym hitem! „Najlepsza” to dynamiczna piosenka z wyjątkowym teledyskiem. Sprawdź najgorętszą premierę disco polo!

Gorąca premiera disco polo: Szpilki – „Najlepsza”! Taneczny hit od pięknych wokalistek
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Bayer Full zagra w Czartkach! Festyn z helikopterem, dinozaurem i muzyką disco polo
  2. „Za Góralem Chodzę” od Kogiel Mogiel to folkowa premiera! Na wokalu piękna i zdolna Agnieszka!
  3. „Natalka” od zespołu Kogiel Mogiel to premiera, która idealnie wpisuje się w klimat lata 2025
Reklama

    Szpilki po raz kolejny udowadniają, że są jednym z najbardziej kreatywnych zespołów na scenie disco polo. Ich najnowszy singiel „Najlepsza” już teraz zdobywa uznanie fanów. Trzy utalentowane wokalistki zaprezentowały utwór, który z pewnością stanie się obowiązkową pozycją na tanecznych parkietach. Dynamiczny klip, energia i charyzma artystek sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od tego, co przygotowały.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Małgorzata Główka z CamaSutry rozpala do czerwoności – zobacz jak ponętnie wygląda gwiazda disco polo

    Szpilki z nowym hitem „Najlepsza” – dynamiczny teledysk podbija serca fanów

    Najnowszy singiel „Najlepsza” to prawdziwa gratka dla miłośników disco polo. Artur Telus, odpowiedzialny zarówno za słowa, jak i muzykę, stworzył utwór, który doskonale wpisuje się w klimat lekkich, tanecznych przebojów. W klipie możemy podziwiać trzy wokalistki zespołu: Milenę Grzywacz, Klaudię Przybyszewską i Marlenę Sztando, które jak zwykle zachwycają swoją charyzmą i energią.

    Szpilki – historia sukcesu na polskiej scenie disco polo

    Zespół Szpilki powstał we wrześniu 2020 roku i od tego czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku muzycznym. Hity takie jak „Zaczniemy od buzi”, „Jedna chwila” czy „Na pieska” cieszą się ogromną popularnością, a każda ich nowość wzbudza niemałe emocje wśród fanów. W 2024 roku zespół wydał również singiel „Zmiany”, który potwierdził ich talent i zdolność do tworzenia porywających przebojów.

    Reklama

    Teledysk do „Najlepsza” to prawdziwa uczta wizualna. Zrealizowany z dbałością o każdy detal, przyciąga dynamicznymi ujęciami oraz doskonale oddaje energię utworu. Trzy wokalistki nie tylko śpiewają, ale także udowadniają, że na scenie czują się jak ryby w wodzie. Ich taneczny numer to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników dobrej zabawy i energetycznych rytmów.

    Szpilki po raz kolejny pokazują, że doskonale znają oczekiwania swoich fanów. Nowa piosenka już teraz podbija serwisy muzyczne i listy przebojów, a dynamiczny teledysk gromadzi tysiące wyświetleń. „Najlepsza” to kolejny dowód na to, że dziewczyny wiedzą, jak tworzyć hity.

    Nie przegap tej nowości! Przekonaj się sam, dlaczego wszyscy mówią o nowym hicie zespołu Szpilki!

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Wakacyjny Koncert Gwiazd 2025 w Opolu! BOYS świętuje 35-lecie, a na scenie plejada gwiazd disco polo

    Reklama

    Szpilki – Najlepsza

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Disco-Polo.info
    Data publikacji: 22 Listopad 2024  16:22

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Album „Dance 2 Disco” już dostępny. Skolim i duet Dance 2 Disco prezentują 17 utworów w nowej wersji
    2. Tym zajmował się Marcin Miller przed Boys. Zanim śpiewał „Jesteś szalona”, pracował za biurkiem
    3. „Czerwone i bure” w nowej odsłonie od zespołu Massive – zobacz, co robią na parkiecie
    4. „Ze mną tańcz” to nowość od Coli i zespołu Explozja, która może namieszać latem 2025
    5. Raider i DiscoBoys zaskakują coverem „Wszystko jedno”. Nowa wersja kultowego hitu już w sieci
    6. Nowa premiera zespołu Eratox zaskakuje – „Tyle było chwil” to coś więcej niż typowe disco polo
    7. Elwira Mejk odsłania ciało w bikini – fani zachwyceni formą gwiazdy disco polo!
    8. Marcin Miller Boys z premierą „Moja dziewczyna” – taneczna nowość od legendy disco polo
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły