2015-03-05T17:26:00+01:00 Gorąca premiera: Akcent & Kroppa – Skradłaś wszystko https://disco-polo.info/uploads/news/2015/03/2015-03-05_161004.png

Gorąca premiera: Akcent & Kroppa – Skradłaś wszystko

Redakcja , 05 Marzec 2015  17:26

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gorąca premiera: Akcent & Kroppa – Skradłaś wszystko
Źródło zdjęć:

Zenon Martyniuk w ostatnich tygodniach rozpieszcza swoich fanów. To już drugi klip wydany w bardzo krótkim czasie. Nowa produkcja to ciekawy, trochę inny utwór od wokalisty zespołu Akcent, ponieważ powstał przy współpracy z Arturem Kropiwnickim, k...

Reklama

Zenon Martyniuk w ostatnich tygodniach rozpieszcza swoich fanów. To już drugi klip wydany w bardzo krótkim czasie. Nowa produkcja to ciekawy, trochę inny utwór od wokalisty zespołu Akcent, ponieważ powstał przy współpracy z Arturem Kropiwnickim, który tworzy zespół Kroppa. Artur to założyciel znanej w latach 90 grupy Din Dong.

 

Nowa piosenka „Skradłaś wszystko” na pewno trochę zaskoczy fanów grupy Akcent, ponieważ najnowsza propozycja nabrała trochę bardziej klubowego brzmienia. Dodatkowo wszystko bardzo fajnie uzupełnia wokalista zespołu Kroppa. Całość prezentuje naprawdę ciekawie.

 

Klip do utowru „Skradłaś wszystko” powstał przy okazji wizyty Zenka w USA, który został zaproszony przez Artura do wspólnego projektu. Nie zabraknie w klipe uroczej kobiety, cudownych widoków prosto z Ameryki.

 

Zostawiamy Was i zachęcamy do obejrzenia najnowszej propozycji Akcent & Kroppa – Skradłaś Wszystko. Czekamy na Wasze komentarze !

 

Akcent & Kroppa – Skradłaś wszystko

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  3. Już oficjalnie! Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Dejw pokazał zdjęcie syna!
  4. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  5. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  6. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  7. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  8. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami