Reklama
Polecamy


Reklama

Genialna nowość od Ronnie Ferrari! Będziecie w szoku!

2019-09-05T07:00:00+02:00 Genialna nowość od Ronnie Ferrari! Będziecie w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/genialna-nowosc-od-ronnie-ferrari-bedziecie-w-szoku-1567633982.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie posłuchajcie!

Reklama

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych projektów w świecie muzyki i na dodatek w ostatnim czasie najbardziej popularny utwór. Mowa oczywiście o produkcji Ronnie Ferrari pt . "Ona by tak chciał".

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

Piosenka okazała się strzałem w dziesiątkę. W nieco ponad miesiąc od premiery w serwisie YouTube utwór został odtworzony ponad 40 milionów razy co plasuje go na czele najpopularniejszych utworów w Polsce w tym roku.

Dziś jednak prezentujemy Wam nowość, która może również okazać się strzałem w dziesiątkę. Za sprawą popularnego producenta muzyki disco polo DiscoBeat możemy zaprezentować Wam niezwykłą premierę.

"Ona by tak chciała" w zupełnie innej nowej wersji, lada moment może być rynek disco polo i nie tylko. Ronnie Ferrari z pewnością nie myślał, że jego produkcja okaże się strzałem w dziesiątkę.

Koniecznie posłuchajcie oryginalnej wersji oraz remixu od DiscoBeat i oceńcie, która wersja lepsza!

Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.