2020-09-04T17:23:00+02:00 Genialna nowość disco polo od Jokera już podbija sieć. Polacy już wiedzą jak wyglądają "Wiśniowe https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/genialna-nowosc-disco-polo-od-jokera-juz-podbija-siec-polacy-juz-wiedza-jak-wygladaja-wisniowe-usta-1599233012.jpg

Genialna nowość disco polo od Jokera już podbija sieć. Polacy już wiedzą jak wyglądają "Wiśniowe Usta"!

Redakcja , 04 Wrzesień 2020  17:23
Genialna nowość disco polo od Jokera już podbija sieć. Polacy już wiedzą jak wyglądają "Wiśniowe Usta"!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Właścicielką tytułowych ust jest oczywiście przepiękna żona artysty - Beata, która niejednokrotnie już dodawała niezwykłego uroku produkcjom Piotra.

Reklama

Nie ma mowy o chwili oddechu dla gwiazd disco polo. Ciągłe dążenie do uzyskania miana gwiazdy wszech czasów, prowadzi artystów, do pracy nad nowymi produkcjami muzycznymi, które nieustannie zachwycają fanów gatunku tanecznego.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

Ambicja, konsekwencja w działaniu i pomysłowość, przynoszą światu niezwykle atrakcyjne przeboje, które często pozostają na lata w domowych głośnikach, czy na dużych imprezach koncertowych. Świetną, muzyczną nowość, właśnie zaprezentował doskonale znany fanom Piotrek Koczocik, znany w branży pod pseudonimem Joker.

Gwiazdor opublikował utwór o niezwykle ponętnym tytule: „Wiśniowe usta”. Właścicielką tytułowych ust jest oczywiście przepiękna żona artysty - Beata, która niejednokrotnie już dodawała niezwykłego uroku produkcjom Piotra. Energiczna muzyka, która jest znakiem rozpoznawczym Jokera, ponownie odnalazła swoje miejsce w produkcji piosenkarza.

Letni teledysk z łonem natury, piaskiem i wodą w tle, także zapisujemy po stronie plusów. W przypadku tej publikacji nie wolno zwlekać z odsłuchaniem.

Warto już teraz odpalić muzyczny hit od Jokera.

Zobacz również: Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  2. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  3. Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!
  4. Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama