Reklama
Polecamy


Reklama

Genialna nowość disco polo od Jokera już podbija sieć. Polacy już wiedzą jak wyglądają "Wiśniowe Usta"!

2020-09-04T17:23:00+02:00 Genialna nowość disco polo od Jokera już podbija sieć. Polacy już wiedzą jak wyglądają "Wiśniowe Usta"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/genialna-nowosc-disco-polo-od-jokera-juz-podbija-siec-polacy-juz-wiedza-jak-wygladaja-wisniowe-usta-1599233012.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Właścicielką tytułowych ust jest oczywiście przepiękna żona artysty - Beata, która niejednokrotnie już dodawała niezwykłego uroku produkcjom Piotra.

Reklama

Nie ma mowy o chwili oddechu dla gwiazd disco polo. Ciągłe dążenie do uzyskania miana gwiazdy wszech czasów, prowadzi artystów, do pracy nad nowymi produkcjami muzycznymi, które nieustannie zachwycają fanów gatunku tanecznego.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Ambicja, konsekwencja w działaniu i pomysłowość, przynoszą światu niezwykle atrakcyjne przeboje, które często pozostają na lata w domowych głośnikach, czy na dużych imprezach koncertowych. Świetną, muzyczną nowość, właśnie zaprezentował doskonale znany fanom Piotrek Koczocik, znany w branży pod pseudonimem Joker.

Gwiazdor opublikował utwór o niezwykle ponętnym tytule: „Wiśniowe usta”. Właścicielką tytułowych ust jest oczywiście przepiękna żona artysty - Beata, która niejednokrotnie już dodawała niezwykłego uroku produkcjom Piotra. Energiczna muzyka, która jest znakiem rozpoznawczym Jokera, ponownie odnalazła swoje miejsce w produkcji piosenkarza.

Letni teledysk z łonem natury, piaskiem i wodą w tle, także zapisujemy po stronie plusów. W przypadku tej publikacji nie wolno zwlekać z odsłuchaniem.

Warto już teraz odpalić muzyczny hit od Jokera.

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.