Reklama


Reklama

Gdyby nie pandemia wokalista disco polo nie odważyłby się na przeprosiny?!

2020-05-24T12:30:00+02:00 Gdyby nie pandemia wokalista disco polo nie odważyłby się na przeprosiny?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-zawdziecza-to-pandemii-mocne-slowa-artysty-1589577321.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/formacja.power.play
Reklama


Życie gwiazd

Sylwek z formacji Power Play odnalazł duży pozytyw w pandemicznej rzeczywistości. Gwiazdor disco polo zdecydował się na przeprosiny

Reklama

Stan epidemii wprowadzony w Polsce, posiał spustoszenie w całej branży disco polo. Odwołane koncerty, to najpoważniejszy ubytek dla całego grona wykonawców muzyki tanecznej. Są też inne, negatywne skutki, jak np. brak swobodnej możliwości realizowania teledysków.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Minusów jest zdecydowanie więcej niż plusów, ale Sylwek z formacji Power Play odnalazł duży pozytyw w pandemicznej rzeczywistości. Artysta opublikował na swoim profilu zdjęcie z saksofonem, a pod spodem dodał opis: „Jeden z nielicznych plusów pandemii. Przeprosiłem się z saksofonem. Efekty usłyszycie już niebawem.”.

Koronawirus zdziałał dużo złego, ale skoro dzięki niemu lider zespołu Power Play sięgnął po saksofon, to może faktycznie oprócz czystszych rzek i bujniejszej roślinności, to śmiercionośne zjawisko zrobiło coś dobrego dla muzyki.

Artysta deklaruje, że niedługo dowiemy się, jakie będzie następstwo ponownego chwycenia w dłonie jednego z najbardziej pożądanych instrumentów w całym disco polo. Dokładnie pamiętamy jakie konsekwencje wywołał jeden z pierwszych utworów grupy pt. „Zawsze coś (Oj tam Oj tam)”.

To brzmienie mamy w uszach do dziś, a sam utwór był trampoliną do sukcesu dla całego zespołu Power Play. Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz również: Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  2. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  3. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.