2016-02-10T15:10:00+01:00 Gala Disco Polo w Busku-Zdroju https://disco-polo.info/uploads/news/

Gala Disco Polo w Busku-Zdroju

Redakcja , 10 Luty 2016  15:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gala Disco Polo w Busku-Zdroju
Źródło zdjęć:
Reklama

W klubie Imperium w Busku-Zdroju mieszczącym się przy ulicy Widuchowskiej 198 odbędzie się wielka Świętokrzyska Gala Muzyki Disco Polo & Dance, na której nie zabraknie jednych z najbardziej znanych gwiazd.   Na scenie bardzo ciekawy zesta...

Reklama

W klubie Imperium w Busku-Zdroju mieszczącym się przy ulicy Widuchowskiej 198 odbędzie się wielka Świętokrzyska Gala Muzyki Disco Polo & Dance, na której nie zabraknie jednych z najbardziej znanych gwiazd.

 

Na scenie bardzo ciekawy zestaw muzyczny: Jorrgus, Czadoman, Milano, Łobuzy, Soleo. Zapowiada się bardzo ciekawa impreza w rytm muzyki disco polo.

 

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal disco-polo.info.

 

W trakcie imprezy nie zabraknie słodkich upominków dla wszystkich kobiet, wystrzałów konfetti oraz innych niespodzianek. Po koncertach wyśmienitą zabawę poprowadzą najlepsi DJ’e grając Wasze ulubione utwory!

 

Przedsprzedaż biletów ruszyła już 08.02, a wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie www.DiscoSfera.pl .

busko zdrój disco-polo.info

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  2. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  3. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  4. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  5. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  6. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyca głębokim dekoltem!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo świętuje 18 rocznicę ślubu! Otrzymał moc gratulacji!
  8. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami