Reklama
Polecamy


Reklama

Gadżety od formacji Akcent! Zobacz co przygotował król disco polo!

2018-01-28T07:48:00+01:00 Gadżety od formacji Akcent! Zobacz co przygotował król disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/gadzety-od-formacji-akcent-zobacz-co-przygotowal-krol-disco-polo-1517090095.png

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Akcent Polska
Reklama


Ogólna

Na koncertach zespoły chętnie rozdają swoje płyty czy koszulki. Już niedługo zespół AKCENT udostępni możliwość zakupu autorskich gadżetów!

Reklama

Kiedy słyszmy słowo „gadżety” zazwyczaj na naszych twarzach pojawia się uśmiech, który potęguje chęć posiadania danej rzeczy. W każdym z nas drzemie dusza kolekcjonera, a dla zagorzałych fanów posiadanie autorskich „suwenirów” jest nie lada gratką.

Na profilu zespołu Zenona Martyniuka znaleźliśmy post, który z pewnością Was zainteresuje. Zobaczcie sami.

Jak widzicie, każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Sami również zacieramy ręce, bo picie porannej kawy w redakcji z kubka zespołu Akcent spowoduje, że dzień będzie lepszy. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!
  2. Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!
  3. Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.