2023-07-05T10:00:00+02:00 Formacja Playboys zagrała na weselu Pauliny i Dawida! "Mega wesele!" Formacja Playboys błyszczy na weselu Pauliny i Dawida! Są jednym z najlepszych zespołów disco polo. Zespół Playboys na mega weselu! Fantastyczna energia, niezapomniane show i https://disco-polo.info/uploads/news/formacja-playboys-zagrala-na-weselu-pauliny-i-dawida-mega-weselejpg.jpg Disco-Polo.info

Formacja Playboys zagrała na weselu Pauliny i Dawida! "Mega wesele!"


Formacja Playboys błyszczy na weselu Pauliny i Dawida! Są jednym z najlepszych zespołów disco polo. Zespół Playboys na mega weselu! Fantastyczna energia, niezapomniane show i wielkie przeboje.

Autor: Adam Begier, 05 Lipiec 2023  10:00
Źródło zdjęć: facebook.com/playboysofficial
Formacja Playboys zagrała na weselu Pauliny i Dawida!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Latino disco na parkietach! Mr Sebii i Systematic zaskoczyli nowością "Impreza na całego" To nowy hit latino?!
 2. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO
 3. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!

Sezon ślubny w pełnym rozkwicie. Po wielu miesiącach oczekiwania, wreszcie nadszedł czas na radość i zabawę z bliskimi w dniu, który zawsze będzie jednym z najważniejszych w życiu nowożeńców. Coraz częściej na tego rodzaju uroczystości zapraszane są gwiazdy, które potrafią zapewnić niezapomniane show, a także mają w swoim repertuarze wielkie przeboje.

Jednym z zespołów, których obecność na weselach jest gwarancją udanej zabawy, jest formacja Playboys. Grupa ta składa się z utalentowanych artystów: Jakuba Urbańskiego, Kubę Kusińskiego oraz Przemka Kordzińskiego. Są oni uważani za jednych z najlepszych wykonawców muzyki disco polo i regularnie występują na najważniejszych imprezach w Polsce.

Playboys często są zapraszani na wesela jako niezwykła niespodzianka dla nowożeńców. I tak właśnie było niedawno! Zespół Playboys pojawił się na weselu Pauliny i Dawida, wnosząc do uroczystości niezwykłą dawkę muzycznej energii i rozrywki. "To był fantastyczny długi weekend  W sobotę zagraliśmy także koncert niespodziankę, który rodzice zorganizowali dla pary młodej  Ekipa weselna oraz wszyscy goście dali z siebie wszystko! Paulina i Dawid, wasze wesele było naprawdę mega!  Wyglądaliście olśniewająco i bawiliście się rewelacyjnie!" - takimi słowami zespół Playboys podsumował swoją obecność na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Nie można było przejść obojętnie obok takiego zespołu jak Playboys. Ich występ dostarczył wszystkim obecnych niesamowitych wrażeń i wypełnił parkiet tańcem. Niezwykły talent muzyczny członków formacji oraz ich charyzma sprawiły, że atmosfera wesela była elektryzująca. Każda piosenka wywoływała uśmiechy na twarzach gości, którzy nie mogli się oprzeć pokusie tańca. To właśnie taka energia i pasja sprawiają, że Playboysi są jednym z najczęściej wybieranych zespołów na weselach w Polsce.

Warto zaznaczyć, że obecność znanych artystów na weselach staje się coraz bardziej popularna.


PLAYBOYS - Ciao Ciao

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
 2. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 3. Ten weselny utwór "Marysiu buzi daj" zna cała Polska! Posłuchaj na żywo w wykonaniu Demeters!
 4. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
 5. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo
 6. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie
 7. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!
 8. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie