Reklama


Reklama

Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!

2020-09-24T17:42:00+02:00 Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/folk-lady-atakuje-swiat-disco-polo-nieslychanie-taneczna-produkcja-jest-juz-w-sieci-1600962171.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Utwór, to folkowa, roztańczona bomba, która z pewnością ma szansę zawładnąć parkietami całego kraju.

Reklama

Twórcy ze świata disco polo, to społeczność, która nie czeka dary losu. Artyści biorą kariery we własne ręce i wydeptują ścieżkę na muzyczny szczyt.

Zobacz również: Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!

Z niezwykłą konsekwencją i zaangażowaniem pracują nad wielkimi przebojami, które są swego rodzaju paliwem napędowym, w tej często krętej drodze. Coraz bardziej znaną formacją w branży disco polo, jest Folk Lady. Artystka szczyt sławy mają ciągle przed sobą, lecz kwestią czasu może być jego osiągniecie.

Tymczasem, poczynili bardzo znaczący krok w tym kierunku. Wydając piosenkę pt. „Sasanka”, udowodnili sobie i fanom, że nazwa ich zespołu, jest jak najbardziej słuszna.

Utwór, to folkowa, roztańczona bomba, która z pewnością ma szansę zawładnąć parkietami całego kraju. Swojskie klimaty w teledysku i bardzo przaśna kompozycja muzyczna, na pewno odnajdą wśród słuchaczy disco polo wielu fanów.

Odbiorcy już trafnie komentują propozycję w serwisie YouTube: „Bardzo ciekawa propozycja. Niech leci po miliony”, „Super nutka do tero piękny teledysk...”. Już wstępnie wiadomo, że odzew po premierze jest bardzo pozytywny, a stąd tylko maleńki krok do wielkiej muzycznej kariery.

Zobacz również: Magda Narożna zniknęła z social mediów! Wokalistkę disco polo zaatakowała choroba!

Koniecznie posłuchajcie nowości od Folk Lady.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  2. Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!
  3. Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.