2023-08-09T20:25:00+02:00 Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie: Święto Miłości, Muzyki i Zabawy już 11 i 12 sierpnia! Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie: Miłość, muzyka i niepowtarzalna zabawa nad Jeziorem Czos. Największe gwiazdy na scenie. Transmitowane przez Polsat i Super Polsat. https://disco-polo.info/uploads/news/festiwal-weselnych-przebojow-w-mragowie-swieto-milosci-muzyki-i-zabawy-juz-11-i-12-sierpniajpg.jpg Disco-Polo.info

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie: Święto Miłości, Muzyki i Zabawy już 11 i 12 sierpnia!


Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie: Miłość, muzyka i niepowtarzalna zabawa nad Jeziorem Czos. Największe gwiazdy na scenie. Transmitowane przez Polsat i Super Polsat.

Autor: Adam Begier, 09 Sierpień 2023  20:25
Źródło zdjęć: Polsat
Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie: Święto Miłości, Muzyki i Zabawy już 11 i 12 sierpnia!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ciarki hitem disco polo?! Malutka zaskakuje z nową produkcją! Mamy HIT lata? Zobaczcie przedpremierę!
 2. Wokalistka burzy stereotyp disco polo?! Karina Opyrchał prezentuje "Film" - Nowa era w polskiej muzyce
 3. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
Reklama

  Wakacyjny kalendarz imprez muzycznych i rozrywkowych w Polsce zyskał niezwykłe wydarzenie, które staje się obowiązkowym punktem na liście letnich atrakcji. Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie, organizowany nad brzegiem malowniczego Jeziora Czos, to weekend pełen miłości, największych weselnych hitów i niezapomnianej zabawy. W dniach 11 i 12 sierpnia tego roku, amfiteatr mrągowski zamieni się w arenę weselnego szaleństwa.

  Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie Miłość i Muzyka na Ślubnym Kobiercu

  Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów festiwalu jest ślubny kobierzec, na którym staną aktor i satyryk Michał Koterski oraz aktorka kabaretowa Olga Łasak. To symboliczne zaślubiny otworzą drzwi do dwóch dni nieustającej muzyki, śmiechu i tańca. Gospodarzami wydarzenia będą znane i lubiane małżeństwo, Ela Romanowska i Rafał Maserak, którzy przeniosą nas w podróż w rytm największych weselnych przebojów. Za zapleczem organizacyjnym stoi specjalistka od najlepszych wesel, Iza Janachowska.

  Weselne Hity na Scenie i Nie tylko

  Pierwszy dzień festiwalu to prawdziwe muzyczne orgie. Na scenie pojawią się takie sławy jak Boys, Classic, Akcent, Sławomir, Masters, Helena Vondráčková czy Playboys. Dźwięki ponadczasowych przebojów, takich jak "Miłość w Zakopanem" czy "Długa noc", wypełnią amfiteatr. Będzie to prawdziwa uczta dla fanów muzyki weselnej, którzy na pewno nie przegapią hitów takich jak "Wolność" czy "Przez Twe Oczy".

  Historia Miłości i Muzyki

  Festiwal Weselnych Przebojów to nie tylko zwykłe koncerty. To spotkanie z historią miłości i muzyki. Artyści nie tylko wykonywali swoje największe przeboje, ale również przypomnieli klasyki, które królują na każdym polskim weselu. Słuchacze usłyszeli takie hity jak "Szła dzieweczka do laseczka", "Rudy się żeni" czy "Hej wesele", które od lat towarzyszą radosnym chwilom.

  Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie Poprawiny na Scenie

  Drugiego dnia festiwalu, atmosfera wcale nie opadnie. W sobotę, na mrągowskiej scenie pojawią się Don Vasyl, Halina Mlynkova, Filip Lato, Dziani i wielu innych artystów. Szalone poprawiny gwarantują kolejne godziny świetnej zabawy i tańca.

  Telewizyjne Roztańczenie

  Dla tych, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, organizatorzy przewidzieli transmisje telewizyjne. 11 sierpnia o godzinie 20:05, antena Polsatu przeniesie widzów na festiwalową scenę, a później o 22:30 impreza przeniesie się na Disco Polo Music i Polo TV. Kolejny dzień, czyli 12 sierpnia, będzie można śledzić o godzinie 20:00 na antenie Super Polsatu i Disco Polo Music.

  Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to nie tylko koncerty, to nie tylko muzyka. To wspólna podróż przez historię miłości i świętowanie przy największych weselnych hitach. Warto zaznaczyć daty 11 i 12 sierpnia w kalendarzu, ponieważ to właśnie wtedy Telewizja Polsat, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i miasto Mrągowo zapraszają wszystkich na niezapomnianą zabawę. Partnerami medialnymi festiwalu są Radio VOX FM, magazyn "Na Żywo", Interia oraz portal Disco-Polo.info. To wyjątkowe wydarzenie to okazja do spotkania z miłością, muzyką i niepowtarzalną atmosferą Festiwalu Weselnych Przebojów.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
  2. Dorota Gwiazdowska Mig w objęciach męża! Para, spędza fantastyczny czas na wakacjach. Nie są tam sami!
  3. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
  4. Znów to zrobili! Karol Zawrotniak Defis i MiłyPan w wyjątkowym duecie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  5. Klaudia Zielińska szokuje bielizną na scenie! Gwiazda założyła przezroczysty kombinezon! Wyglądała obłędnie?!
  6. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!
  7. Znana wokalistka Disco Polo została mamą! Fani nic nie wiedzieli?! Gratulacje!
  8. Przemek Budka z grupy Eratox w DiscoStar! Tak wyglądał jego casting! Artysta wygrał cały program | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie