2017-11-02T17:03:00+01:00 Faustyna Mosiej - Niezapominajka | Video | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/faustyna-mosiej-niezapominajka-video-premiera-1509399757.jpg

Faustyna Mosiej - Niezapominajka | Video | PREMIERA

Redakcja , 02 Listopad 2017  17:03
Faustyna Mosiej - Niezapominajka | Video | PREMIERA
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

"Tytuł utworu jest inspirowany życiem" - napisała w rozmowie z nami wokalistka, której produkcja dla wielu z Was będzie wielkim zaskoczeniem

Reklama

Nie lada gratka dla tych, co lubią sentymentalne brzmienie. Na łamach naszego serwisu pojawiła się nowość, opowiadająca o życiu. Co więcej, ta produkcja jest nim inspirowana, o czym poinformowała nas wokalistka - Faustyna Mosiej. 

W klipie wystąpiłam ja oraz Natalia- która zagrała retrospekcje małej Faustyny. Atmosfera na planie była bardzo przyjemna. Wszyscy byliśmy profesjonalni, ale nie obyło się bez żartowania i wygłupiania się. Była to świetna zabawa. / dodała w rozmowie z nami.

Teledysk do tej piosenki kręcony był w Ełku i odpowiada za niego Patryk Mazurek, który był tego dnia zarówno reżyserem, jak również scenarzystą i kamerzystą. Czy fanom muzyki disco polo & dance spodoba się tak głębokie przesłanie Faustyny Mosiej? 

Niezapominajka oznacza niezapomniane chwile. Bezpowrotne wspomnienia warte zapamiętania, które chcielibyśmy powtórzyć jeszcze raz.

Zapraszamy do zapoznania się z całością...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!
  2. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  3. Gwiazdor disco polo podjął decyzję i zdecydował się uratować ludzkie życie! Artysta zdradził szczegóły!
  4. Ogromna tragedia! Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczną wiadomość!
  5. Płyta gwiazdora disco polo warta ponad 4 tysiące! Artysta wykonał piękny gest!
  6. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama