2021-05-02T19:01:00+02:00 Fani zachwyceni! MiłyPan wrzucił do sieci piosenkę z nowej płyty! Utwór podbija sieć! To nowy HIT?! https://disco-polo.info/uploads/news/majowka-z-milym-panem-artysta-zachwyca-kolejna-nowosciapng.png

Fani zachwyceni! MiłyPan wrzucił do sieci piosenkę z nowej płyty! Utwór podbija sieć! To nowy HIT?!

Redakcja , 02 Maj 2021  19:01
Fani zachwyceni! MiłyPan wrzucił do sieci piosenkę z nowej płyty! Utwór podbija sieć! To nowy HIT?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

MiłyPan zrobił coś wyjątkowego! Gwiazdor opublikował piosenkę z nowe płyty

Reklama

Dobra passa popularnego artysty disco polo trwa w najlepsze! Gwiazdor disco polo, którego znamy z takich hitów jak “Królowa”, czy “Małolatki”, opublikował w sieci swój najnowszy utwór. Fani artysty już zacierają ręce! To będzie idealne rozpoczęcie długiego weekendu!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

Miły Pan podzielił się z fanami kolejną nowością, która pochodzi z najnowszej płyty artysty. Utwór "Takie życie" ma spore szanse na sukces! To mocno dyskotekowe brzmienia, do których Miły Pan zdążył już przyzwyczaić swoich fanów.

Muzyczna premiera Miłego Pana już zbiera pozytywne recenzje wśród fanów. Sen z ich powiek spędza teraz jedna myśl, czy artysta nagra teledysk do tego kawałka? Przecież tak przebojowy numer, nie może pozostać niezauważony!

Przypomnijmy, że 30 kwietnia na sklepowych półkach pojawił się debiutancki krążek artysty "Discopolot", który już zdążył zostać jednym z najchętniej zamawianych albumów w sieci Empik, i to zanim trafił do oficjalnej sprzedaży!

Dobra passa artysty trwa w najlepsze! Oby jak dłużej!

Zobacz również: Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!

Reklama
Zobacz teledysk: MiłyPan - Takie Życie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  2. Gwiazdor zespołu Milano wrócił po chwili medialnej ciszy! Informacja, którą zdradził artysta disco polo zszokowała fanów!
  3. Kajra szczęśliwie urodziła syna?! Gdyby nie pomoc lekarzy, wszystko skończyłoby się źle!
  4. Sławomir i Kajra zagrają małżeństwo w popularnym serialu! To będzie rola ich życia!
  5. Fani zachwyceni nowością Camasutry! To będzie hit disco polo na lata?!
  6. Kanał disco polo najpopularniejszą stacją muzyczną w Polsce! Pokonał nawet słynną Eskę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama