Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-15T18:11:00+01:00 Fani rozeszli się przed koncertem gwiazd disco polo! Później stało się coś niespodziewanego! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-zagraly-dla-pustego-stadionu-o-wlos-od-kompromitacjijpg.jpg
Reklama

Fani rozeszli się przed koncertem gwiazd disco polo! Później stało się coś niespodziewanego!

Redakcja , 15 Luty 2021  18:11
Fani rozeszli się przed koncertem gwiazd disco polo! Później stało się coś niespodziewanego!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/
Reklama

Czy jest sens zagrania dla pustych trybun? Jeden z najpopularniejszych zespołów branży disco polo, omal nie posmakował występu dla samych siebie

Reklama

Istotą branży disco polo są koncerty, ale tylko te z tłumnie zebranymi pod sceną fanami, są najbardziej spektakulerne i dają artystom prawdziwą radość. Co jednak, gdy na koncert nikt nie przyjdzie?

Zobacz również: Prawdziwe i klasyczne brzmienie disco polo w genialnej premierze?! To prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Czy jest sens zagrania dla pustych trybun? Jeden z najpopularniejszych zespołów branży disco polo, omal nie posmakował występu dla samych siebie. Grupa Daj to Głośniej, to artyści którzy zasłynęli w tanecznym świecie utworem "Mama ostrzegała". Każda kolejna piosenka, to pasmo sukcesów formacji. Od początku nie było jednak tak kolorowo.

Podczas pierwszego występu Daj to Głośniej, istniała obawa o brak publiczności. "Ustawiliśmy sprzęt dużo wcześniej, by móc zagrać punktualnie zaraz po gwieździe tego wieczoru, którą rzecz jasna nie byliśmy wtedy my [...] Ze smutkiem obserwowaliśmy jak publiczność się "rozchodzi" mając świadomość że prawdopodobnie zagramy dla pustego stadionu...

Uwijaliśmy się jak mrówki, żeby wszystko ponownie pospinać ale finalnie byliśmy w stanie zagrać z około 30 minutowym opóźnieniem. W kilka minut stadion się zapełnił, a nam spadł kamień z serca. Publiczność nie chciała nas wtedy wypuścić a "mama ostrzegała" zagraliśmy pewnie z 5 razy na bis.".

Wszystko na szczęście skończyło się znakomicie, a kampania sukcesu formacji Daj to Głośniej trwa i jest na etapie ciągłego rozwoju.

Zobacz również: Wielki ukłon w kierunku nieżyjącej gwiazdy disco polo! Hit sprzed lat doczekał się fenomenalnego odświeżenia!

Reklama
Zobacz teledysk: Daj To Głośniej - Ochotę mam
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znane gwiazdy disco polo zaśpiewają specjalnie dla pań! Wyjątkowy koncert z okazji dnia kobiet na antenie TVP!
  2. Uwielbiana Emilka z Daj To Głośniej wychodzi za mąż? Wymowne zdjecia w sieci! Jej suknia robi ogromne wrażenie!
  3. Marcin Miller (Boys) otwiera nowy biznes?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo.
  4. Gwiazda disco polo nago wannie?! Jej ponętne ciało kusi fanów podczas zmysłowej kąpieli.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej