2021-02-15T18:11:00+01:00 Fani rozeszli się przed koncertem gwiazd disco polo! Później stało się coś niespodziewanego! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-zagraly-dla-pustego-stadionu-o-wlos-od-kompromitacjijpg.jpg

Fani rozeszli się przed koncertem gwiazd disco polo! Później stało się coś niespodziewanego!

Redakcja , 15 Luty 2021  18:11

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Fani rozeszli się przed koncertem gwiazd disco polo! Później stało się coś niespodziewanego!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/

Czy jest sens zagrania dla pustych trybun? Jeden z najpopularniejszych zespołów branży disco polo, omal nie posmakował występu dla samych siebie

Reklama

Istotą branży disco polo są koncerty, ale tylko te z tłumnie zebranymi pod sceną fanami, są najbardziej spektakulerne i dają artystom prawdziwą radość. Co jednak, gdy na koncert nikt nie przyjdzie?

Zobacz również: Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!

Czy jest sens zagrania dla pustych trybun? Jeden z najpopularniejszych zespołów branży disco polo, omal nie posmakował występu dla samych siebie. Grupa Daj to Głośniej, to artyści którzy zasłynęli w tanecznym świecie utworem "Mama ostrzegała". Każda kolejna piosenka, to pasmo sukcesów formacji. Od początku nie było jednak tak kolorowo.

Podczas pierwszego występu Daj to Głośniej, istniała obawa o brak publiczności. "Ustawiliśmy sprzęt dużo wcześniej, by móc zagrać punktualnie zaraz po gwieździe tego wieczoru, którą rzecz jasna nie byliśmy wtedy my [...] Ze smutkiem obserwowaliśmy jak publiczność się "rozchodzi" mając świadomość że prawdopodobnie zagramy dla pustego stadionu...

Uwijaliśmy się jak mrówki, żeby wszystko ponownie pospinać ale finalnie byliśmy w stanie zagrać z około 30 minutowym opóźnieniem. W kilka minut stadion się zapełnił, a nam spadł kamień z serca. Publiczność nie chciała nas wtedy wypuścić a "mama ostrzegała" zagraliśmy pewnie z 5 razy na bis.".

Wszystko na szczęście skończyło się znakomicie, a kampania sukcesu formacji Daj to Głośniej trwa i jest na etapie ciągłego rozwoju.

Zobacz również: Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Ochotę mam
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  3. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
  4. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  5. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  6. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  7. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  8. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami