2020-12-11T13:48:00+01:00 Fan przebrał się za uwielbianego wokalistę disco polo. Tym co zrobił potem, strącił czapki z głów ogl https://disco-polo.info/uploads/news/097c7636048024555639843ffb088b1a.jpg

Fan przebrał się za uwielbianego wokalistę disco polo. Tym co zrobił potem, strącił czapki z głów oglądającym.

Redakcja , 11 Grudzień 2020  13:48
Fan przebrał się za uwielbianego wokalistę disco polo. Tym co zrobił potem, strącił czapki z głów oglądającym.
Źródło zdjęć: instagram.com/najmilszypan/

Jeden z fanów disco polo kompletnie zaskoczył cały internet - przebrał się za popularnego gwiazdora disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Miłość fanów do wykonawców nie zna żadnych granic. Najpopularniejszym wyrazem uznania słuchaczy dla artysty, jest tłumne przybycie na koncert, głośne śpiewanie i nieustanne wołanie o bis. Swoją sympatię można wyrazić także w sieci, pochlebnie komentując produkcje ulubionych twórców lub udostępniając ich projekty.

Zobacz również: Paula Karpowicz z duetu Topky zmieniła fryzurę i wyeksponowała biust! Jak wygląda?! Nowe wcielenie popularnej wokalistki disco polo!

To jednak nie koniec sposobów na pokazanie przynależności do gwiazdy. Jeden z fanów kompletnie zaskoczył cały internet. Piotr Kołaczyński, znany w branży jako Miły Pan, udostępnił w instagramowej relacji arcyciekawe wydarzenie. Otóż jeden z jego miłośników przywdział charakterystyczne dla Miłego ubranie (czerwono-granatowy dres, kapelusz i okulary) i naśladował swojego idola.

Kiedy w telewizji „poleciał” utwór „Małolatki”, śmiałek rozpoczął taniec w stylu Piotrka, a podczas refrenu odegrał znaną w całym kraju melodię na trąbce! Cały materiał jest naprawdę doskonały, a entuzjasta twórczości Miłego Pana, z pewnością przysporzył samemu artyście wiele radości.

Trzeba przyznać, że pomysł i wykonanie, to perfekcyjna robota i inne gwiazdy mogą nawet pozazdrościć autorowi „Królowej” takich fanów. Nie możecie przegapić tego nagrania, które z miejsca stało się hitem internetu.

Zobaczcie koniecznie!

Zobacz również: Jaruś z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! Gorąca produkcja podbija sieć!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  2. Co za dekolt! Uwielbiana wokalistka disco polo wspomina dzień swojego ślubu! Pokazała gorące fotki!
  3. Miażdżą wszystkich! Takiego początku roku DiscoBoys nie mogli sobie wymarzyć! Na ich koncie OGROMNA sumka! 'Zarąbista blondi' to prawdziwy sztos
  4. Agnieszka Drewnicka Exaited pokazała się z dorosłą córką! Fani w szoku! Kobiety wyglądają jak siostry!
  5. Dawid Narożny wspólnie z żoną dzielą się kolejnym wielkim szczęściem! Radość w rodzinie gwiazdora disco polo!
  6. Nowe oblicze znanych gwiazd disco polo! Karol Defis i Kuba Playboys zaskoczyli swoim wizerunkiem podczas wspólnego występu! Internauci w szoku!
  7. Marcin Miller BOYS pokazał się z ukochaną mamą! Podobieństwo jest uderzające!
  8. Twórcy wielkiego hitu disco polo zmieniają styl muzyczny! Co na to fan Kwestii 0.7i?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami