2020-03-06T10:35:00+01:00 Extazy podbija rynek disco polo?! Kolejna genialna nowość trafiła do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/extazy-nie-dam-tobie-odejsc-trfle-loop-remix-1583266961.jpg

Extazy podbija rynek disco polo?! Kolejna genialna nowość trafiła do sieci!

Redakcja , 06 Marzec 2020  10:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Extazy podbija rynek disco polo?! Kolejna genialna nowość trafiła do sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zespół disco polo dał się poznać między innymi z takich utworów, jak „Buzi to za mało”, „Samo życie”, „Balujemy dziś w domu”

Reklama

Formacja Extazy w branży disco polo ma sporą rzeszę fanów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez wokalisty i lidera grupy, Kamila Chludzińskiego.

Zobacz również: To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!

Zespół dał się poznać między innymi z takich utworów, jak „Buzi to za mało” , „Samo życie” , „Chciałem być” , „Balujemy dziś w domu” i oczywiście nie można nie wspomnieć o kawałku „Noc taka czarna”.

Niespełna trzy tygodnie temu w sieci ukazała się nowość od zespołu Extazy. Piosenka została zatytułowana „Nie dam Tobie odejść”.

Utwór jest bardzo emocjonalny i sprawia, że w oczach pojawiają się łzy. Mimo, że to nowość, to formacja Extazy tym kawałkiem zwróciła na siebie uwagę nie tylko fanów i rozgłośni radiowych, ale również dj-ów. Tr!Fle & Loop zdecydowali się nieco zmienić tę piosenkę i przedstawić ją bardziej w wersji klubowej.

Całość wyszła fenomenalnie. Nie ma wątpliwości, że remix utworu „Nie dam Tobie odejść” już niedługo zacznie podbijać klubowe parkiety. Może zagości też na listach radiowych przebojów?

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  2. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  3. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  4. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  5. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  6. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami