Elwira Mejk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek sceny disco polo. Od lat występuje razem z mężem Mariuszem Brodzikiem w zespole MEJK, który zasłynął przebojami „Tańczę z nim do rana”, „Dotknij mnie”, „Na parterze”, „Halo halo kochanie” i „Tak nie musiało być”. Artystka pochodzi z Morąga, gdzie mieszka do dziś, łącząc życie rodzinne z działalnością sceniczną i twórczą.
Od początku kariery Elwira dała się poznać jako osoba pełna energii i pozytywnego nastawienia. Oprócz śpiewania pisze teksty, prowadziła programy w Polo TV i aktywnie działa w mediach społecznościowych, pokazując codzienność artysty z dużym dystansem.
Elwira Mejk w piątkowym odcinku Halo tu Polsat
Już w piątek, 9 stycznia, widzowie zobaczą Elwirę Mejk w programie „Halo tu Polsat”. To popularny magazyn rozrywkowy prowadzony przez Ewę Wachowicz i Krzysztofa Ibisza, w którym pojawiają się znane osoby ze świata muzyki, filmu i mediów.
Tym razem prowadzący odwiedzą wokalistkę w jej rodzinnym domu w Morągu. Elwira pokaże, jak wygląda jej codzienne życie z dala od sceny i opowie o swojej muzycznej drodze. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć artystkę w bardziej prywatnym wydaniu.
Program Halo tu Polsat z Elwirą Mejk - gdzie i kiedy oglądać
Odcinek z udziałem Elwiry Mejk będzie można obejrzeć w piątek, 9 stycznia o godzinie 17:00 w Polsacie. W programie nie zabraknie rozmów o muzyce, wspomnień z początków kariery oraz refleksji nad tym, jak wygląda życie wokalistki poza estradą.
Dla fanów muzyki disco polo to z pewnością ciekawa propozycja na piątkowe popołudnie.
Oglądaj program „Halo tu Polsat” i śledź portal disco-polo.info, by być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami ze świata disco polo.