2023-08-12T16:20:00+02:00 Elwira Mejk najważniejsze informacje, wiek, mąż, dzieci, przeboje Elwira Mejk: Muzyka, rodzina i pasja. Poznaj tajemniczy wiek wokalistki. Zespół Mejk, miłość, dzieci, Instagram - wszystko o jej życiu. https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-mejk-najwazniejsze-informacje-wiek-maz-dzieci-przebojejpg.jpg Disco-Polo.info

Elwira Mejk najważniejsze informacje, wiek, mąż, dzieci, przeboje


Elwira Mejk: Muzyka, rodzina i pasja. Poznaj tajemniczy wiek wokalistki. Zespół Mejk, miłość, dzieci, Instagram - wszystko o jej życiu.

Autor: Adam Begier, 12 Sierpień 2023  16:20
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Elwira Mejk najważniejsze informacje, wiek, mąż, dzieci, przeboje
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
 2. Ela Kliś w rozpalającej kreacji skradła show na weselu – Odważne zdjęcia! Wygląda jak bogini?!
 3. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
Reklama

  Zespół Mejk, emanujący dźwiękami disco-dance, pojawił się na scenie muzycznej pod koniec lat 90. XX wieku. Jego założyciele - Mariusz Brodzik, Elwira Mejk, Jarek Łabudziński i Kamil Kaczyński - stworzyli formację, która wkrótce zdobyła serca słuchaczy. Nazwa zespołu pochodzi od imion wspomnianych artystów, a od 1999 roku trwają koncerty, podczas których zachwycali fanów swoją energią i muzyką.

  Elwira Mejk - wiek

  Elwira Mejk, znana również jako Elwira Smilgin-Brodzik, przyciąga uwagę swoim wokalem i charyzmą. Urodziła się w Morągu, dokładnie 8 września, jednakże jej rok urodzenia pozostaje tajemnicą, którą artystka nie ujawnia publicznie. To niestandardowe podejście do ujawniania informacji o swoim wieku w branży disco polo dodaje tajemniczości postaci.

  Elwira Mejk - Wzrost

  Elwira Mejk wyróżnia się nie tylko swoim wokalem, ale również wzrostem. Do grona wysokich kobiet artystka dołącza z dumą. Jej obecność na scenie nabiera jeszcze większego wyrazu dzięki charakterystycznemu wyglądowi.

  Elwira Mejk - rodzina, mąż, dzieci

  W życiu Elwiry Mejk miłość i rodzina zajmują ważne miejsce. Jej pierwszy związek małżeński wiązał się z przyjęciem nazwiska Łabudzińska. W 2009 roku artystka zawarła drugi związek małżeński z Mariuszem Brodzikiem, również członkiem zespołu Mejk. Para doczekała się dwójki dzieci: Szymona i Filipa. Rok 2020 przyniósł radość nowego pokolenia, gdy Elwira została babcią urodzonej córeczki syna Szymona, o imieniu Nela.

  Social Media - Okno na Świat Elwiry Mejk

  Współczesna artystka nie tylko tworzy muzykę, ale także aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych. Elwira Mejk prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 30 tysięcy osób. To miejsce, gdzie artystka dzieli się fragmentami swojego życia publicznego i prywatnego. Często publikuje zdjęcia, które wzbudzają zainteresowanie i podziw fanów. Jej konto o nazwie @elwiramejk stanowi wirtualne schronienie dla tych, którzy pragną poznać bliżej jej świat.

  Elwira Mejk to nie tylko wspaniała artystka, ale także osoba, która troszczy się o bliskich i angażuje się w interakcję ze swoimi fanami. Jej tajemniczy wiek, pasja do muzyki i zaangażowanie w media społecznościowe tworzą obraz pełen fascynujących aspektów życia tej znakomitej osobowości sceny muzycznej.

  Reklama

  MEJK - Kolorowe Jarmarki (Cover)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. MiłyPan rozpalił scenę Łódzkich Juwenaliów 2024, a tysiące studentów szalało w rytm jego hitu "Jeszcze raz". Co się tam działo?
  2. Jest bożyszczem kobiet w Polsce?! Skolim pokazał sześciopak i rozpalił internet! Fanki oszalały, co za ciało!
  3. Co za zmiana! Angelika Żmijewska Topky zaskoczyła zmianą wizerunku! Co się stało z długimi włosami znanej gwiazdy disco polo?!
  4. Zenon Martyniuk śpiewa hit kolegów z branży - Classic! Jak król disco polo poradził sobie z legendarnym utworem?!
  5. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
  6. Demeters powracają z petardą! Nowy utwór 'Ożenię się' rozgrzeje parkiety do czerwoności Mamy przedpremierę!
  7. Niewiarygodne! Zenon Martyniuk założył TIKTOKA! Król disco polo wywołał szaleństwo podczas koncertu w Górznie VIDEO
  8. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie