2023-03-23T12:11:00+01:00 Eksplozja na rynku muzycznym - Dawid Narożny i Sobota łączą siły i tworzą wakacyjny hit pt. "Jeste Zapowiedź eksplozji na rynku muzycznym! Dawid Narożny i Sobota połączyli siły i stworzyli wakacyjny hit - "Jesteś taka słodka". Dwie różne osobowości muzyczne, https://disco-polo.info/uploads/news/eksplozja-na-rynku-muzycznym---dawid-narozny-i-sobota-lacza-sily-i-tworza-wakacyjny-hit-pt-jestes-taka-slodkajpg.jpg Disco-Polo.info

Eksplozja na rynku muzycznym - Dawid Narożny i Sobota łączą siły i tworzą wakacyjny hit pt. "Jesteś taka słodka"


Zapowiedź eksplozji na rynku muzycznym! Dawid Narożny i Sobota połączyli siły i stworzyli wakacyjny hit - "Jesteś taka słodka". Dwie różne osobowości muzyczne, reprezentujące odmienne style muzyczne, postanowiły połączyć siły, aby stworzyć coś wyjątkowego. Czy to będzie przełom w ich karierach? Przekonaj się, czy hit ten zostanie hitem lata!

Autor: Adam Begier, 23 Marzec 2023  12:11
Źródło zdjęć: instagram.com/piekniimlodzidawidnarozny/
Eksplozja na rynku muzycznym - Dawid Narożny i Sobota łączą siły i tworzą wakacyjny hit pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znany gwiazdor disco polo Loverboy podbija YouTube z hitem "The Bill" ! Jest skazany na sukces?!
 2. Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO
 3. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
Reklama

  Dawid Narożny i Sobota łączą siły w nowym utworze - "Jesteś taka słodka". Czy to będzie hit lata? Dwie różne osobowości muzyczne, reprezentujące odmienne style muzyczne, postanowiły połączyć siły, aby stworzyć coś wyjątkowego. Czy to tylko zabawa czy coś więcej?

  Zobacz również: Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!

  Dawid Narożny - od zespołu Piękni i Młodzi do solowej kariery

  Dawid Narożny to znany w Polsce wokalista, który zyskał popularność dzięki zespołowi Piękni i Młodzi. Wokalista od zawsze interesował się muzyką, a wraz z powstaniem zespołu jego kariera nabrała rozpędu. Jednak po kilku latach Dawid postanowił rozstać się ze swoją byłą małżonką Magdą Narożną i zacząć solową karierę. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę - jego utwory szybko stały się hitami, a fanów zyskał nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

  Sobota - nie tylko raper, ale również producent

  Sobota to nie tylko raper, ale również producent muzyczny. Sławę zdobył dzięki swoim charakterystycznym tekstom, które poruszają tematy życia codziennego, miłości, ale również polityki i społeczeństwa. Jego piosenki zawsze wywołują kontrowersje, ale zawsze zyskują rzesze fanów. Sobota ceni sobie swoją wolność artystyczną i nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  "Jesteś taka słodka" - czego można się spodziewać?

  Jak zapowiadają Dawid Narożny i Sobota, "Jesteś taka słodka" to połączenie dwóch różnych stylów muzycznych. Będzie to kombinacja disco polo i rapu, co wydaje się być interesującym miksem. Na razie nie znamy tekstu utworu, ale już teraz wiadomo, że będzie to wakacyjny hit. Fani obu artystów są bardzo podekscytowani premierą i nie mogą się doczekać, aby usłyszeć jak brzmi ich współpraca.

  Współpraca Dawida Narożnego i Soboty to nie tylko zabawa, ale również szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego. Dwie różne osobowości muzyczne, reprezentujące odmienne style muzyczne, postanowiły połączyć siły, aby stworzyć coś wyjątkowego. "Jesteś taka słodka" to tylko początek ich współpracy, którą być może uda im się rozwinąć w przyszłości.

  Premiera utworu "Jesteś taka słodka" zbliża się wielkimi krokami. Fani Dawida Narożnego i Soboty są bardzo podekscytowani i nie mogą się doczekać, aby usłyszeć jak brzmi ta niezwykła współpraca. Czy ich utwór stanie się hitem lata? Czas pokaże.

  Reklama

  Dawid Narożny - Alkoholiczka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie! Remix THR!LL przemienia "Sama wybrałam" w hit parkietów!
  2. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
  3. Wstrząsająca śmierć! Nie żyje znany producent disco polo! Odpowiadał m.in. za hity zespołów Skaner, Akcent czy Mejk!
  4. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
  5. Tłumy szalały na koncercie Kordiana w Malanowie! Zobacz, co się tam działo!
  6. Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO
  7. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!
  8. Marianna Schreiber w teledysku Disco Polo! Zespół Extazy z nowością "Ślicznotkę"! Zobacz nowość jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie