2023-03-05T06:45:00+01:00 Edyta Folwarska w gorącej sesji zdjęciowej! Tak znana gwiazda zapowiada nowy projekt! Odkryj piękno i zmysłowość Edyty Folwarskiej w gorącej sesji zdjęciowej, która zapowiada coś zupełnie nowego! Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej https://disco-polo.info/uploads/news/edyta-folwarska-w-goracej-sesji-zdjeciowej-co-przygotowuje-dla-swoich-fanowjpg.jpg

Edyta Folwarska w gorącej sesji zdjęciowej! Tak znana gwiazda zapowiada nowy projekt!

Autor: Adam Begier , 05 Marzec 2023  06:45
Edyta Folwarska w gorącej sesji zdjęciowej! Tak znana gwiazda zapowiada nowy projekt!
Źródło zdjęć: facebook.com/edytafolwarskaofficial

Odkryj piękno i zmysłowość Edyty Folwarskiej w gorącej sesji zdjęciowej, która zapowiada coś zupełnie nowego! Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcejReklama

  Reklama

  Edyta Folwarska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek w Polsce. Od wielu lat prowadzi programy telewizyjne, z których najbardziej znane to te związane z muzyką disco polo. Edyta nie tylko prezentuje w nich największe przeboje, ale również prowadzi wywiady z gwiazdami muzyki tanecznej.

  Zobacz również: Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - gdzie kupić bilety i za ile, kto wystąpi

  Edyta Folwarska i jej pasja i marzenia!

  Choć Edyta Folwarska jest przede wszystkim znana z telewizyjnej pracy, to wielu jej fanów wie, że jest również autorką kilkunastu książek, cieszą się dużą popularnością

  Kolejnym marzeniem Edyty Folwarskiej było przeniesienie jednej z jej książek na duży ekran. To marzenie w końcu się spełniło. W kinach niedawno pojawił się film "Pokusa", którego scenariusz powstał na podstawie jednej z książek Edyty Folwarskiej.

  Gorąca sesja zdjęciowa Edyty Folwarskiej

  Reklama

  Jednak to nie koniec planów tej utalentowanej kobiety. Jak sama zapowiada, wkrótce pojawi się jej nowy projekt. W związku z tym, Edyta zdecydowała się na wykonanie gorącej sesji zdjęciowej, która ma być przedsmakiem tego, co czeka jej fanów.

  Sesja zdjęciowa Edyty Folwarskiej to zbiór pięknych, subtelnych i jednocześnie zmysłowych fotografii. Prezenterka pokazuje na nich swoją urodę i wdzięk, a także zmysłowość, która z pewnością zainteresuje fanów. Edyta wygląda na nich bardzo naturalnie i swobodnie, a jednocześnie emanuje dużą siłą i pewnością siebie.

  Jak mówi Edyta Folwarska, nowy projekt, który szykuje, to coś zupełnie nowego. Jeśli sesja zdjęciowa ma być zapowiedzią tego, co czeka fanów Edyty, to już teraz można być pewnym, że będzie to coś bardzo interesującego.

  Zobaczcie gorące zdjęcia na disco-polo.info! W roli głównej Edyta Folwarska!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Edyta-Folwarska---Zdjecia-2.jpg
  Plik Edyta-Folwarska---Zdjecia-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Urodziny restauracji Muzykanta: Niezwykłe świętowanie z gwiazdą disco polo Kordianem! | ZDJĘCIA
  2. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  3. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  4. Szokujące wyniki badania: Polacy masowo świętują samotność! Czy walentynki stracą na popularności?
  5. Członek zespołu After Party został po raz drugi tatą. Poznajcie Aleksandra!
  6. Eurowizja 2024: Polska wybrała swojego reprezentanta!
  7. Gdzie kręcono Disco Polo? Tajemnice i ciekawostki o filmie
  8. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie