2017-09-21T19:37:00+02:00 Dziku z nowością pt. "Za każdy uśmiech Twój" | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/dziku-z-nowoscia-pt-za-kazdy-usmiech-twoj-video-1506015714.png

Dziku z nowością pt. "Za każdy uśmiech Twój" | VIDEO

Redakcja , 21 Wrzesień 2017  19:37

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Dziku z nowością pt. "Za każdy uśmiech Twój" | VIDEO
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Dziku to zespół młody stażem zespół na rynku disco polo, a już podbija serca fanek produkcjami na bardzo wysokim poziomie.

Reklama

Dziku to półfinalista 5 edycji programu DiscoStar. Ma na swoim koncie takie produkcje jak „Niedostępna”, „Odlotowa” czy chociażby utwór „Chce się żyć”, który cieszy się swoją popularnością. Hubert jednak nie spoczął na laurach. Na swoim kanale udostępnił zapowiedź najnowszej produkcji.

W rozmowie z naszym portalem Hubert zdradził: „Produkcja będzie nosiła tytuł „Za Każdy Uśmiech Twój”. Jest to piosenka w stylu naszego zespołu jednakże tym razem klimatem odchodzimy troszkę w lata 80 typu Ace Of Base połączone z nowoczesnym dyskotekowym brzmieniem. Mam nadzieję, że piosenka spodoba się zarówno sympatykom zespołu jak i wszystkim fanom muzyki disco” 

Premiera teledysku zaplanowana jest na dzień 5 października o godzinie 18:00. Teledysk będzie można znaleźć na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube oraz na Facebooku.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  2. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  3. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full - Nikola skradła show swojemu ojcu?! Jej idealne ciało zachwyciło fanów disco polo!
  4. Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!
  5. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  6. Gwiazdor disco polo milionerem! Artysta ma pikantne plany na najbliższą przyszłość!
  7. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  8. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami