2023-09-09T11:10:00+02:00 "Dziewczyny Lubią" SOLEO - Gorąca Premiera, która podbije serca fanów! Premiera "Dziewczyny Lubią" od SOLEO! Piosenka z teledyskiem w polskiej prerii z ikonicznym Fiatem 125. Hit, który podbije serca fanów disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/dziewczyny-lubia-soleo---goraca-premiera-ktora-podbije-serca-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

"Dziewczyny Lubią" SOLEO - Gorąca Premiera, która podbije serca fanów!


Premiera "Dziewczyny Lubią" od SOLEO! Piosenka z teledyskiem w polskiej prerii z ikonicznym Fiatem 125. Hit, który podbije serca fanów disco polo.

Autor: Adam Begier, 09 Wrzesień 2023  11:10
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Ciebie chce całować" – Hit Energy Girls w Nowej Klubowej Odsłonie
 2. Lares wejdzie na szczyt?! Niespodzianka dla fanów lat '90! Gwiazdy disco polo zaskakują premierą "Odeszłaś tak zwyczajnie"!
 3. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
Reklama

  Każda era ma swoje hity, które definiują ją w muzyce, a w świecie disco polo, zespół SOLEO raz po raz udowadnia, że zna receptę na hit. Najnowsza produkcja pod tytułem "Dziewczyny Lubią" to kolejny dowód na ich niekwestionowany talent i niebywałą charyzmę.

  Kulisy powstania piosenki "Dziewczyny Lubią"

  Za sterami tego muzycznego dzieła stoi lider i wokalista, Kamil Jaworski, który wspólnie z Dj'em Sequence i firmą Visual Media stworzył prawdziwe disco polo cacko. To już piąty teledysk zespołu w tym roku, co świadczy o nieprzeciętnej produktywności oraz pasji, jaką zespół wkłada w swoją twórczość.

  Teledysk w pełnym słońcu - Polska preria i Fiat 125

  O ile sama piosenka jest kwintesencją tego, co w disco polo najlepsze, o tyle teledysk do niej to prawdziwa uczta dla oczu. W klimacie rozrywkowym, charakterystycznym dla SOLEO, widzimy piękne polskie prerie oraz kolorowe kadry, w których dominują śmiałe i charyzmatyczne dziewczyny. To one wraz z ekipą SOLEO tworzą niezapomniany obraz podróży przez nasze piękne krajobrazy.

  Nie można nie zwrócić uwagi na jedną wyjątkową gwiazdę teledysku - Fiata 125. Ten klasyczny samochód z lat minionych jest ikoną dla wielu miłośników motoryzacji. Jego elegancja, wydajność i wszechstronność uczyniły go jednym z najważniejszych elementów historii Fiata oraz włoskiej motoryzacji.

  O czym naprawdę jest "Dziewczyny Lubią"?

  Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że piosenka opowiada o prostych przyjemnościach, jakie cenią sobie polskie dziewczyny: szybkie samochody, śmietankowe lody i wesołych facetów. Jednak SOLEO, znani z głębokich tekstów i dowcipu słownego, owijają całość nutą humoru, dzięki czemu utwór zyskuje dodatkową głębię.

  "Dziewczyny Lubią" to bez wątpienia hit, który będzie królował na parkietach i w radiach w nadchodzących miesiącach. SOLEO raz jeszcze udowodniło, że potrafi trafiać w gusta słuchaczy, serwując im to, co w muzyce disco polo najlepsze. Czekamy z niecierpliwością na kolejne produkcje tej wyjątkowej formacji!

  Reklama

  SOLEO - Dziewczyny Lubią

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
  2. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
  3. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
  4. Dawid Narożny w Żarowie: Niesamowity występ na żywo! Zobacz wzruszającą wersję 'Łobuz kocha najbardziej'!
  5. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"
  6. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  7. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
  8. Top Girls w letniej ofensywie: Nowe teledyski już w czerwcu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie