2024-04-19T18:00:00+02:00 "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce? Sprawdź, jak „Dziewczyno Piękna” Skolima i Cleo zdobywa polskie listy przebojów, osiągając miliony wyświetleń na YouTube w rekordowym czasie https://disco-polo.info/uploads/news/dziewczyno-piekna-skolim-i-cleo-miazdza-konkurencje-sa-numerem-jeden-w-polscejpg.jpg Disco-Polo.info

"Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?


Sprawdź, jak „Dziewczyno Piękna” Skolima i Cleo zdobywa polskie listy przebojów, osiągając miliony wyświetleń na YouTube w rekordowym czasie

Autor: Adam Begier, 19 Kwiecień 2024  18:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"
 2. Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu "Rocky"!
 3. Mega premiera: DiscoBoys – „Z Tobą”: Niezwykła premiera! Niesamowite zaskoczenie!
Reklama

  W ostatnim czasie polska scena muzyczna obfituje w przeboje, które szybko zyskują popularność. Jednym z najnowszych przykładów jest piosenka „Dziewczyno Piękna” – współpraca Skolima i Cleo, która zdobyła serca fanów. Ten energetyczny utwór latino w niecałe dwa dni od premiery zgromadził ponad 1,7 miliona wyświetleń na YouTube, co świadczy o jego ogromnym potencjale i popularności.

  Polska YouTube’owa czołówka - Skolim i Cleo numerem dwa!

  Utwór „Dziewczyno Piękna” nie tylko cieszy się popularnością wśród słuchaczy, ale także osiągnął znaczące wyniki w polskim YouTube. W krótkim czasie zdobył drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych teledysków w Polsce. To wyjątkowe osiągnięcie świadczy o silnej pozycji utworu na muzycznym rynku i potwierdza, że Skolim i Cleo stworzyli coś, co przyciąga uwagę szerokiej publiczności.

  Niezwykły duet pt. "Dziewczyna piękna"

  Sukces utworu „Dziewczyno Piękna” pokazuje, że dobrze dopracowany projekt muzyczny, który łączy popularnych wykonawców i chwytliwą melodię, może szybko stać się hitowym singlem. To również dowód na to, że polscy artyści są w stanie skutecznie rywalizować z międzynarodowymi gwiazdami, dostarczając muzyki, która doskonale rezonuje z gustami słuchaczy.

  Dzięki swojej dynamicznej energii i melodyjności, „Dziewczyno Piękna” ma szansę na dalsze podbijanie list przebojów i zdobywanie nowych fanów, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Warto śledzić dalszą karierę Skolima i Cleo, gdyż ich współpraca wydaje się być przepisem na sukces w polskim przemyśle muzycznym. Gratulacje dla artystów za ten wyjątkowy i energiczny numer!

  Reklama

  SKOLIM & CLEO - Dziewczyno Piękna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
  2. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
  3. GOKA wskakuje na scenę disco polo! Nowy singiel "KOSMOS" już wkrótce podbije listy przebojów
  4. Lares wejdzie na szczyt?! Niespodzianka dla fanów lat '90! Gwiazdy disco polo zaskakują premierą "Odeszłaś tak zwyczajnie"!
  5. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
  6. Teresa Werner szokuje fanów odważnym zdjęciem z wakacji – zobacz, co pokazała! Gwiazda łamie stereotypy!
  7. Szalona Blondi wkracza na scenę disco polo z hitem „Silna kobieta”! PREMIERA
  8. Co za ciało! Agnieszka Chrzanowska w bikini! Zobacz, jak gwiazda disco polo błyszczy na basenie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie