Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-12T15:30:00+02:00 Dziewczyna z Instagrama zagwarantowała wokaliście disco polo grube miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/czadoman-oplywa-w-milionach-1591533464.jpg
Reklama

Dziewczyna z Instagrama zagwarantowała wokaliście disco polo grube miliony!

Redakcja , 12 Czerwiec 2020  15:30
Dziewczyna z Instagrama zagwarantowała wokaliście disco polo grube miliony!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czadoman w branży disco polo słynie z takich piosenek, jak chociażby „Ruda tańczy jak szalona” , „Jedziemy z blondi” czy też „Hey hey bawmy się”

Reklama

Śpiewa, że nie ma w tej dziewczynie ani grama- z panienki z Instagrama, a to właśnie ona zapewniła Czadomanowi grube miliony. Jak to jest?

Zobacz również: Co za stylizacja gwiazdeczki disco polo. Ponętny biust wylewa się spod skąpej bluzki!

Czadoman w branży disco polo słynie z takich piosenek, jak chociażby „Ruda tańczy jak szalona” , „Jedziemy z blondi” czy też „Hey hey bawmy się”. Siedem miesięcy temu odbyła się premiera jego utworu zatytułowanego „Dziewczyna z Instagrama”.

Wbrew pozorom artysta śpiewa w tym kawałku o kobiecie, której daleko jest do tej dziewczyny, na którą kreuje się w social mediach. Z piosenką utożsamiła się spora część społeczeństwa, fanów muzyki tanecznej, bo teledysk do tego utworu ma już ponad 5 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Biorąc pod uwagę, że od momentu premiery nie minął nawet rok, jest to ogromny sukces, jaki po raz kolejny udało się osiągnąć Czadomanowi. Można dostrzec, że przekaz w twórczości Pawła Dudka (Czadoman) nie jest komercyjny, wokalista stara się utożsamiać z tym, co śpiewa i przekazuje do obiegu publicznego.

Fani doceniają starania artysty i trud, jaki wkłada, aby muzyka była na najwyższym poziomie. Tym samym okazuje ogromny szacunek swoim fanom, którzy doceniają Pawła jako artystę, ale i przede wszystkim człowieka, co widać po wyświetleniach na YouTube.

7 miesięcy – 5 milionów odsłon do teledysku „Dziewczyna z Instagrama”. Utwór godny na miano hitu, prawda?

Zobacz również: Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!

CZADOMAN - Dziewczyna z Instagrama

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!
  2. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia
  3. Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.
  4. Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej