Reklama
Polecamy


Reklama

Dziewczyna z Instagrama zagwarantowała wokaliście disco polo grube miliony!

2020-06-12T15:30:00+02:00 Dziewczyna z Instagrama zagwarantowała wokaliście disco polo grube miliony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/czadoman-oplywa-w-milionach-1591533464.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Czadoman w branży disco polo słynie z takich piosenek, jak chociażby „Ruda tańczy jak szalona” , „Jedziemy z blondi” czy też „Hey hey bawmy się”

Reklama

Śpiewa, że nie ma w tej dziewczynie ani grama- z panienki z Instagrama, a to właśnie ona zapewniła Czadomanowi grube miliony. Jak to jest?

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Czadoman w branży disco polo słynie z takich piosenek, jak chociażby „Ruda tańczy jak szalona” , „Jedziemy z blondi” czy też „Hey hey bawmy się”. Siedem miesięcy temu odbyła się premiera jego utworu zatytułowanego „Dziewczyna z Instagrama”.

Wbrew pozorom artysta śpiewa w tym kawałku o kobiecie, której daleko jest do tej dziewczyny, na którą kreuje się w social mediach. Z piosenką utożsamiła się spora część społeczeństwa, fanów muzyki tanecznej, bo teledysk do tego utworu ma już ponad 5 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Biorąc pod uwagę, że od momentu premiery nie minął nawet rok, jest to ogromny sukces, jaki po raz kolejny udało się osiągnąć Czadomanowi. Można dostrzec, że przekaz w twórczości Pawła Dudka (Czadoman) nie jest komercyjny, wokalista stara się utożsamiać z tym, co śpiewa i przekazuje do obiegu publicznego.

Fani doceniają starania artysty i trud, jaki wkłada, aby muzyka była na najwyższym poziomie. Tym samym okazuje ogromny szacunek swoim fanom, którzy doceniają Pawła jako artystę, ale i przede wszystkim człowieka, co widać po wyświetleniach na YouTube.

7 miesięcy – 5 milionów odsłon do teledysku „Dziewczyna z Instagrama”. Utwór godny na miano hitu, prawda?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

CZADOMAN - Dziewczyna z Instagrama

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  2. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.