2023-07-25T16:30:00+02:00 Dynamiczny rozwój Grupy Polsat Plus - przejęcie 4fun - 4Fun Dance z muzyką disco polo i naekranie.pl otwier Dynamiczne połączenie Grupy Polsat Plus z kanałami 4fun i serwisem naekranie.pl. Partnerstwo otwiera nowe perspektywy w mediach rozrywkowych. https://disco-polo.info/uploads/news/dynamiczny-rozwoj-grupy-polsat-plus---przejecie-4fun---4fun-dance-z-muzyka-disco-polo-i-naekraniepl-otwiera-nowe-mozliwoscijpg.jpg Disco-Polo.info

Dynamiczny rozwój Grupy Polsat Plus - przejęcie 4fun - 4Fun Dance z muzyką disco polo i naekranie.pl otwiera nowe możliwości


Dynamiczne połączenie Grupy Polsat Plus z kanałami 4fun i serwisem naekranie.pl. Partnerstwo otwiera nowe perspektywy w mediach rozrywkowych.

Autor: Adam Begier, 25 Lipiec 2023  16:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dynamiczny rozwój Grupy Polsat Plus - przejęcie 4fun - 4Fun Dance z muzyką disco polo i naekranie.pl otwiera nowe możliwości
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
 2. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
 3. Prosto z gór! Gwiazdy disco polo AleSiadło podbijają scenę disco polo nowością "Ze mną bądź". To nowy HIT 2024?

  Grupa Polsat Plus, jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, ogłosiła przejęcie większościowych udziałów w spółkach, do których należą popularne kanały telewizyjne 4fun.tv, 4fun Kids i 4fun Dance oraz serwis internetowy naekranie.pl. Transakcja, której wartość nie została ujawniona, umocniła pozycję Grupy na rynku i pozwoliła na zdobycie aż dziesięciu kanałów muzycznych.

  Długofalowa wizja inwestycyjna

  W wyniku tej strategicznej transakcji, Grupa Polsat Plus nawiązała wieloletnią umowę inwestycyjną, która pozwoli spółkom na wspólne rozwijanie dotychczasowych biznesów. Mateusz Górecki, obecny kierownik spółek 4fun i naekranie.pl, pozostanie na swoim stanowisku, co zapewni stabilność i kontynuację dotychczasowej działalności.

  Wsparcie Grupy Polsat Plus

  Stanisław Janowski, prezes Telewizji Polsat, wyraził zadowolenie z połączenia sił z 4fun i naekranie.pl, podkreślając, że nabycie udziałów traktuje jako długoterminową inwestycję. Grupa Polsat Plus wierzy w potencjał obu marek i zobowiązała się aktywnie wspierać ich rozwój i wzrost. Spodziewane są synergiczne efekty wynikające z tej współpracy, które przyczynią się do dynamicznego rozwoju kanałów 4fun oraz serwisu naekranie.pl.

  Wizja przyszłości

  Mateusz Górecki, współwłaściciel i prezes 4fun oraz naekranie.pl, wyraził swoją radość z dołączenia do Grupy Polsat Plus. Uznał tę transakcję za kluczowy krok w historii obu marek. Współpraca z Telewizją Polsat otwiera przed kanałami 4fun i serwisem naekranie.pl nowe perspektywy i możliwości. Górecki wierzy, że dzięki synergii obu firm uda się osiągnąć znacznie więcej i znacznie szybciej, co zapowiada świetlaną przyszłość dla wszystkich zaangażowanych.

  Bogata historia kanału 4fun.tv

  Kanał 4fun.tv to jeden z najdłużej istniejących muzycznych kanałów telewizyjnych w Polsce. Swój debiut na rynku telewizyjnym miał 14 lutego 2004 roku, a od tego czasu dostarcza widzom rozrywkę w postaci muzyki wideo. Charakteryzuje się nie tylko bogatą ofertą teledysków, ale także wyjątkowo silną interakcją z widzami, co stanowi kluczowy element sukcesu kanału.

  Wspólna droga do sukcesu

  Grupa Polsat Plus przejęła 4fun.tv, 4fun Kids, 4fun Dance oraz serwis naekranie.pl w duchu współpracy i zaufania. Partnerstwo między tymi podmiotami otwiera nowe możliwości rozwoju, umacniając pozycję Grupy Polsat Plus na rynku mediowym. Dzięki aktywnemu wsparciu i zaangażowaniu ze strony Grupy, można spodziewać się dynamicznego wzrostu i sukcesu dla wszystkich zaangażowanych marek.

  Przejście 4fun i naekranie.pl pod skrzydła Grupy Polsat Plus jest nie tylko kolejnym krokiem w historii tych marek, ale również otwarciem na nowe perspektywy rozwoju. Partnerstwo między tymi podmiotami pozwoli na wspólną drogę do sukcesu, a dynamiczny rynek mediowy w Polsce może spodziewać się nowych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie telewizji muzycznej i rozrywki online.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ela Kliś podbije rynek disco polo?! Gwiazda zaskakuje nową produkcją w klimacie folk!
  2. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
  3. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
  4. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
  5. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
  6. Gorąca premiera: Carmelovi - Ona Jest Jak Anioł! Przepiękna i ponętna główna bohaterka teledysku!
  7. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
  8. "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie