Reklama
Polecamy


Reklama

Drogi jacht, ponętne kobiety oraz 10 milionów na koncie! Niebywały sukces w świecie disco polo!

2019-08-27T09:54:00+02:00 Drogi jacht, ponętne kobiety oraz 10 milionów na koncie! Niebywały sukces w świecie disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/drogi-jacht-ponetne-kobiety-oraz-10-milionow-na-koncie-niebywaly-sukces-w-swiecie-disco-polo-1566855299.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To złoty strzał zespołu Bayera?

Reklama

Formacja Bayera wnosi do świata disco polo pożądaną świeżość. Na rynku muzycznym nie brakuje młodej krwi, ale nie każdy wykonawca potrafi w takim znacznym stopniu dać coś od siebie.

Zobacz również: Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!

Zespół Bayera jest doskonale znany w świecie muzyki disco polo z takich przebojów, jak „Wyjątkowa miłość” , „Obrączki szczerozłote” , „Ta szalona dziewczyna” i oczywiście „Zakochany chłopak”. 

Najnowsza propozycja od grupy Bayera, która została zatytułowana „Popłyniemy” cieszy się sporym zainteresowaniem. Ostatnio licznik na YouTube pokazał 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Ponadto piosenkę bardzo często można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych, a teledysk poza internetem możemy podziwiać w stacjach telewizyjnych.

Myślicie, że ten sukces zmotywuje zespół do stworzenia kolejnego, tak dobrego utworu, który podbije rynek disco polo? Jedno jest pewne!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!

Grupa ma ogromny potencjał, aby za parę lat móc się równać z największymi tytanami tego nurtu muzycznego.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!
  2. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  3. Dawid Narożny potwierdził kolejne informacje odnośnie swojej kariery muzycznej!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.