2023-04-29T06:40:00+02:00 Dramatyczny wypadek na weselu! Mężczyzna z dzieckiem w jednej ręce ratuje kobietę przed utonięciem! Zobac Na weselu doszło do dramatycznego wypadku, kiedy nagrywająca młodą parę dziewczyna wpadła do wody z mostu. Na szczęście na ratunek ruszył mężczyzna z dzieckiem na ręku, https://disco-polo.info/uploads/news/dramatyczny-wypadek-na-weselu-mezczyzna-z-dzieckiem-w-jednej-rece-ratuje-kobiete-przed-utonieciem-zobacz-nagranie-ktore-wstrzasnelo-internetempng.png

Dramatyczny wypadek na weselu! Mężczyzna z dzieckiem w jednej ręce ratuje kobietę przed utonięciem! Zobacz nagranie, które wstrząsnęło internetem!

Autor: Adam Begier , 29 Kwiecień 2023  06:40
Dramatyczny wypadek na weselu! Mężczyzna z dzieckiem w jednej ręce ratuje kobietę przed utonięciem! Zobacz nagranie, które wstrząsnęło internetem!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Na weselu doszło do dramatycznego wypadku, kiedy nagrywająca młodą parę dziewczyna wpadła do wody z mostu. Na szczęście na ratunek ruszył mężczyzna z dzieckiem na ręku, który odważnie wyłowił kobietę z wody. Zobacz nagranie i przeczytaj reakcje internautów!Reklama

  Reklama

  Planowanie idealnego wesela

  Dzień ślubu i wesela to szczególne wydarzenie w życiu każdej pary. Przygotowania do niego trwają zwykle wiele miesięcy i wymagają sporego nakładu pracy. Zarówno przyszła panna młoda, jak i pan młody starają się zorganizować idealne wesele, które na długo zapadnie w pamięci gości.

  Niestety, mimo największych starań, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Tak też stało się na jednym z wesel, którego nagranie pojawiło się na popularnej aplikacji TikTok. Widać na nim radosnych gości weselnych, którzy wyczekują na wyjście młodej pary z budynku. Nagle jednak, spokój burzy przeraźliwy krzyk kobiety.

  Dramatyczny wypadek na moście podczas wesela!

  Jak wynika z relacji internautów, nagrywająca młodą parę dziewczyna cofnęła się o krok za dużo i wpadła do wody z mostu. Na szczęście na ratunek ruszył mężczyzna z dzieckiem na ręku. W swojej drugiej ręce trzymał maluszka, ale mimo to zdecydował się pomóc kobiecie. Jak wynika z nagrania, udało mu się ją wyłowić z wody i podać pomocną dłoń.

  Reklama

  Reakcje internautów na nagranie z wesela!

  Wiele osób, które zobaczyły nagranie, wyraziło swoje zdanie w komentarzach pod postem. Niektórzy pisali, że to wydarzenie na pewno na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom wesela. Inni z kolei wyrazili swoje zaniepokojenie i życzyli kobiecie szybkiego powrotu do zdrowia. Nie brakowało też tych, którzy podkreślali odwagę mężczyzny, który wyratował kobietę z wody, mimo że miał na ręku swoje dziecko.

  Wesele to wyjątkowy dzień, którego organizacja wymaga dużego nakładu pracy i zaangażowania. Niestety, pomimo największych starań, zdarzają się niespodziewane sytuacje, które wpływają na całe wydarzenie. Warto jednak pamiętać, że w trudnych chwilach potrafimy okazać się odważni i pomocni dla innych osób. Tak też zrobił mężczyzna z dzieckiem na ręku, który uratował kobietę z wody podczas jednego z wesel.

  @mahmudd0077__

  ♬ orijinal ses - Mahmud_007
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Feromony" - Gorąca nowość od Lili w rytmie latino! Zobacz jako pierwszy!
  2. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  3. Paulina Basa nowa wokalistka w świecie disco! Posłuchajcie jako pierwsi nowości pt. "Loca" | VIDEO
  4. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  5. Szok! Kamil Kossakowski idzie w politykę?! Ogłosił start w wyborach! Co z disco polo?
  6. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  7. Agata Siek-Woner z Amber Management: Niezastąpiona siła w świecie muzyki
  8. ATAK na Marcina Millera! Artysta zirytowany "To nie ja" - tłumaczy się w sieci!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie