Reklama


Reklama

Dramatyczny obraz! Gwiazdy disco polo w centrum tragedii!

2020-06-24T07:15:00+02:00 Dramatyczny obraz! Gwiazdy disco polo w centrum tragedii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdy-disco-polo-w-centrum-powodzi-dramatyczny-obrazek-1592945964.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/lobuzagram/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdorzy disco polo znaleźli się w bardzo groźnej sytuacji. Woda, to żywioł, który potrafi wyrządzić dużą krzywdę

Reklama

Ogromne tragedie nie omijają także gwiazd disco polo. Wydarzenia, które mają znamiona kataklizmu, zdarzają się w Polsce coraz częściej, a ostatnio takie sytuacje mają wiele wspólnego z hydrologią.

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Choć jeszcze kilka tygodni temu, wszyscy wyciągaliśmy dłonie ku górze, by dobry los zesłał nam deszcz i ochronił przed zatrważającą suszą, to dziś ponownie możemy podnieść rękę do góry, by zakomunikować wyraźne stop. Poziom wody w kraju jest ponad przyjęte normy, a o jak dużej tragedii mówimy, mogliśmy przekonać się, oglądając story zespołu Łobuzy.

Twórcy hitu „Zbuntowany Anioł” dodali krótki filmik, na którym przejeżdżają przez kompletnie zalaną ulicę. W tle natomiast widać inne auta, które wodę miały niemal na poziomie połowy karoserii. Gwiazdorzy znaleźli się w bardzo groźnej sytuacji. Woda, to żywioł, który potrafi wyrządzić dużą krzywdę.

Zjawisko oszczędziło jednak gwiazdorów, którzy wyszli cało z opresji, ale serca fanów mogły przez chwilę naprawdę mocno zadrżeć. A Wy widzieliście już nagranie Łobuzów?

Poradzilibyście sobie w takiej sytuacji?

Zobacz również: O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości!
  2. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!
  3. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.