Reklama
Polecamy


Reklama

Dramatyczny apel Marcina Millera Boys! Gwiazdor disco polo błaga o pomoc!

2020-09-01T07:20:00+02:00 Dramatyczny apel Marcina Millera Boys! Gwiazdor disco polo błaga o pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/marcin-miller-boys-blaga-o-pomoc-zostalo-malo-czasu-1598910013.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

Czasu zostało niewiele - jedynie 5 miesięcy, dlatego w akcje włączają się wszyscy, łącznie z największymi gwiazdami

Reklama

Artyści disco polo, nie raz udowodnili, że mają wielkie serca, a troska o odbiorców, jest u nich na pierwszym miejscu! Zawsze gdy pojawia się apel i prośba o pomoc, do walki włączają się największe gwiazdy i czynnie nawołują do wspólnego działania!

Zobacz również: Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!

Potrzeby są ogromne, ale siła jaką niesie ze sobą bezinteresowna współpraca , jest niezmierzona! Los kolejny raz wystawia na próbę życie małego chłopca! Mikołaj z Białegostoku zmaga się z SMA i potrzebuje, aż 9 milionów(!) by stanąć do nierównej walki o swoje życie!

Czasu zostało niewiele - jedynie 5 miesięcy, dlatego w akcje włączają się wszyscy, łącznie z największymi gwiazdami! Marcin Miller, wokalista i lider zespołu Boys, również błaga o pomoc dla chłopca! Artysta kilka razy już udowodnił swoją szlachetność i niezwykłą wrażliwość na ludzką krzywdę i tym razem nie jest inaczej.

Gwiazdor udostępniając link do materiału o historii Mikołaja na swoim Facebooku, prosi fanów, by przyłączyli się do batalii o jego zdrowie. Wspólnie możemy sprawić, że ta niebotyczna kwota zostanie zebrana, a efektem będzie realny, nowy początek dla Mikołaja i jego rodziny!

My również wołamy do ludzkich serc zachęcając do pomocy! Każda złotówka przybliża chłopca do wymarzonej normalności! Solidaryzujmy się w słusznej sprawie!

Zobacz również: Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!
  3. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.