Reklama


Reklama

Dramatyczna informacja dla wszystkich fanów disco polo! Odwołano największy festiwal w historii tej muzyki!

2020-05-19T15:33:00+02:00 Dramatyczna informacja dla wszystkich fanów disco polo! Odwołano największy festiwal w historii tej muzyki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/tragiczna-informacja-dla-wszystkich-fanow-disco-polo-tego-mogli-sie-spodziewac-1589894972.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

To smutny dzień dla wszystkich fanów muzyki disco polo! Marzenia runęły jak domek z kart na silnym wietrze

Reklama

Zdążyliśmy już powoli przyzwyczajać się do myśli o powrocie festiwali disco polo. Nieśmiało przeszło nam przez myśl, że być może jeden z największych i najbardziej prestiżowych festiwali muzyki tanecznej, który z roku na rok odbywał się w ostatni weekend lipca, dojdzie do skutku.

Zobacz również: Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!

Marzenia runęły jak domek z kart na silnym wietrze. Po wpisie jaki zamieścił organizator tej kultowej imprezy, wszystko stało się jasne. Ogólnopolski festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2020 przejdzie do historii jako impreza, która się nie odbyła.

Choć odwołano już niektóre festiwale, a przed nami jeszcze informacje, o kolejnych, które nie dojdą do skutku, to chyba większość się zgodzi, że największy ból w sercu fana disco polo, sprawia brak zabawy w Ostródzie, która od lat jest bezsprzecznie najwyższej notowanym festiwalem w branży disco. 

Wielkie brawa kierujemy do organizatorów. To oni rozpoczęli pracę, której efektów w tym roku się nie doczekamy. Jest natomiast jeden dość duży pozytyw tej informacji. OFMT 2021 będzie przygotowany na 200%, a jego imprezowa siła rażenia, może być potężniejsza niż kiedykolwiek.

Chociaż ta decyzja boli, to trzeba powiedzieć jasno...to odpowiedzialne ustalenie, które pokazuje nam ogromną troskę o zdrowie i życie wszystkich fanów. Bądźmy cierpliwi. Za rok wszyscy sobie odbijemy.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!
  2. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  3. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.