2018-02-27T11:04:00+01:00 Dorota i Radek (Weekend) w programie The Story Of My Life. Historia naszego życia | | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2018/02/dorota-i-radek-weekend-w-programie-the-story-of-my-life-historia-naszego-zycia-video-1519725478.jpg

Dorota i Radek (Weekend) w programie The Story Of My Life. Historia naszego życia | | VIDEO

Redakcja , 27 Luty 2018  11:04
Dorota i Radek (Weekend) w programie The Story Of My Life. Historia naszego życia | | VIDEO
Źródło zdjęć: fot. Polsat/Maciej Piórko

Zobaczcie fragment programu – album rodzinny Państwa Liszewskich. Od tej strony nie znaliście lidera formacji Weekend


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Już 2 marca, o godzinie 22:15 startuje nowość wiosennej ramówki Telewizji Polsat – „The Story Of My Life. Historia naszego życia". Katarzyna Montgomery spotka się ze znanymi parami, które połączyła miłość. Kim są jej pierwsi goście? Odpowiadamy!

Bohaterami pierwszego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia"  będą Radek Liszewski z żoną Dorotą. Radek i Dorota razem z prowadzącą Katarzyną Montgomery udadzą się w emocjonująca podróż w czasie i będą mieli wyjątkową okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Zobaczcie fragment programu – album rodzinny pierwszej pary!

Radek i Dorota Liszewscy - znają się od dzieciństwa, oboje urodzili się i wychowali w Sejnach. Niekwestionowany król disco polo i jego życiowa partnerka wpadli sobie w oko w wieku 17 lat. Zaczęło się od spotkania na dyskotece, a skończyło na ślubnym kobiercu. Wylansowany przez Radka przebój "Ona tańczy dla mnie" znają chyba wszyscy, nawet ci, którzy podchodzą do jego muzyki z dystansem. Radek i Dorota będą w tym roku obchodzili 23 rocznicę ślubu. Mają dwóch synów: 22 - letniego Norberta i 16 - letniego Jakuba. Radek rozpoczynał swoją karierę muzyczną grając na weselach. Wielki przełom nastąpił w 2012 roku, kiedy podbił serca milionów Polaków hitem „Ona tańczy dla mnie”. W programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia" małżeństwo Doroty i Radka Liszewskich czeka wyjątkowa wycieczka w czasie od dojrzałości do późnej starości. Dodamy im 20 lat i 40 lat. W ekspresowym tempie poznamy pełen wachlarz emocji, który będzie im towarzyszył na różnych etapach życia.

Premiera "The Story Of My Life. Historia naszego życia" już w piątek 2 marca, o godzinie 22:15, zaraz po „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, na antenie Telewizji Polsat.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!
  2. Radosna nowina! Uwielbiana artystka z branży disco polo w ciąży! Olga Nitkowska-Brejnak pokazała zaokrąglony brzuszek!
  3. Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!
  4. Gorąca premiera! Przebojowa piosenka zespołu Topky zyskała inne brzmienie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  5. 'Jest impreza' Wokalista disco polo zdecydował się podbić rynek muzyczny taneczną premierą?! Zobaczcie NOWOŚĆ
  6. Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!
  7. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  8. Magda Narożna Piękni i Młodzi młodnieje w oczach?! 'Ale się Pani odchudziła'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami