Reklama


Reklama

Dokonał niemożliwego?! Paweł Dudek "Czadoman" zaskoczył ogrodników?!

2020-06-09T13:20:00+02:00 Dokonał niemożliwego?! Paweł Dudek "Czadoman" zaskoczył ogrodników?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/czadoman-w-dosc-nietypowym-zadaniu-poradzil-sobie-az-za-dobrze-1591042685.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/czadoman/
Reklama


Życie gwiazd

wyszło na jaw, że Paweł Dudek potrafi nie tylko śpiewać, ale również ma talent do uprawy roślin

Reklama

Okazuje się, że super-bohater ma niepohamowany wachlarz ukrytych talentów, które dozuje fanom i ujawnia, gdy uzna to za stosowne.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Paweł Dudek, który w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman, można rzec, że ma na swoim koncie same wielkie przeboje. Do tych najlepszych bez wątpienia zalicza się między innymi utwory pod tytułem „Ruda tańczy jak szalona” , „Dziewczyna z Instagrama” , „Jedziemy z blondi” i „Chodź na kolana”.

Wokalista muzyki tanecznej zyskał rzesze fanów, którzy pokochali jego twórczość, dystans do życia i szczerość aż do bólu. Można zauważyć, że muzyk jest bardzo prawdziwy w tym, co robi i stroni od komercyjnych projektów pod publikę.

W ostatni czasie wyszło na jaw, że Paweł Dudek potrafi nie tylko śpiewać, ale również ma talent do uprawy roślin: -„Przesadziłem. Pamiętacie uschniętą cytrynę, którą postanowiłem ożywić? Ma się dobrze i rozrasta. Pozdrawiam Paweł Dudek.”

Biorąc pod uwagę, że ta cytryna była już spisana na straty, to zapewne wielu ogrodników, którzy zajmują się tym fachem zawodowo, chciałoby zapytać Czadomana, jak on tego dokonał?

Zobacz również: Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!
  3. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.