Reklama
Polecamy


Reklama

Dokonał niemożliwego?! Paweł Dudek "Czadoman" zaskoczył ogrodników?!

2020-06-09T13:20:00+02:00 Dokonał niemożliwego?! Paweł Dudek "Czadoman" zaskoczył ogrodników?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/czadoman-w-dosc-nietypowym-zadaniu-poradzil-sobie-az-za-dobrze-1591042685.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/czadoman/
Reklama


Życie gwiazd

wyszło na jaw, że Paweł Dudek potrafi nie tylko śpiewać, ale również ma talent do uprawy roślin

Reklama

Okazuje się, że super-bohater ma niepohamowany wachlarz ukrytych talentów, które dozuje fanom i ujawnia, gdy uzna to za stosowne.

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Paweł Dudek, który w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman, można rzec, że ma na swoim koncie same wielkie przeboje. Do tych najlepszych bez wątpienia zalicza się między innymi utwory pod tytułem „Ruda tańczy jak szalona” , „Dziewczyna z Instagrama” , „Jedziemy z blondi” i „Chodź na kolana”.

Wokalista muzyki tanecznej zyskał rzesze fanów, którzy pokochali jego twórczość, dystans do życia i szczerość aż do bólu. Można zauważyć, że muzyk jest bardzo prawdziwy w tym, co robi i stroni od komercyjnych projektów pod publikę.

W ostatni czasie wyszło na jaw, że Paweł Dudek potrafi nie tylko śpiewać, ale również ma talent do uprawy roślin: -„Przesadziłem. Pamiętacie uschniętą cytrynę, którą postanowiłem ożywić? Ma się dobrze i rozrasta. Pozdrawiam Paweł Dudek.”

Biorąc pod uwagę, że ta cytryna była już spisana na straty, to zapewne wielu ogrodników, którzy zajmują się tym fachem zawodowo, chciałoby zapytać Czadomana, jak on tego dokonał?

Zobacz również: Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  2. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  3. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.