Reklama


Reklama

Do tej piosenki disco polo, będzie tańczyć cała Polska. Koniecznie zobaczcie tę nowość od Van Davi!

2020-06-10T17:20:00+02:00 Do tej piosenki disco polo, będzie tańczyć cała Polska. Koniecznie zobaczcie tę nowość od Van Davi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/do-tej-piosenki-disco-polo-bedzie-tanczyc-cala-polska-koniecznie-zobaczcie-te-nowosc-od-van-davi-1591792073.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Każdemu, kto potrafi docenić dobrą muzykę taneczną, polecamy włączyć kawałek w YouTube.

Reklama

Piosenki disco polo, które cechuje taneczność, są z góry skazane na przynajmniej mały sukces. Dyskoteki, koncerty, wesela...na tych imprezach słuchacze pragną muzyki tanecznej jak powietrza i prawie każda propozycja, która swoją charakterystyką potrafi wzmóc chęć do zabawy, zostanie przyjęta z uznaniem i wielką radością.

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

Formacja Van Davi doskonale zdaje sobie sprawę z tej tendencji i swoją najnowszą produkcją, uderza bezpośrednio w serce i nogi słuchaczy. Piosenka pt. „Promienie słońca”, to doskonała kompozycja dla osób, które cenią dobrą muzykę, połączoną ze świetnym tekstem i doskonale przemyślanym teledyskiem.

Sam tytuł wskazuje na bardzo letni motyw w całym utworze i tak właśnie ten kawałek można postrzegać. Klip przepełniony jest słońcem, niezwykłą roślinnością i śliczną aktorką. Podczas samego oglądania, można poczuć klimat wakacji. Treść utworu skupia się jednak na wspomnianej wyżej, pięknej kobiecie, która idealnie wcieliła się w rolę subtelnej dziewczyny, za którą „ugania się” niejeden facet.

Na uwagę i pochwały, zasługuje również wokalista, którego można słuchać bez końca. Każdemu, kto potrafi docenić dobrą muzykę taneczną, polecamy włączyć kawałek w YouTube.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!

Van Davi - Promieniem słońca

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  3. Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.