Reklama
Polecamy


Reklama

Do tej piosenki disco polo, będzie tańczyć cała Polska. Koniecznie zobaczcie tę nowość od Van Davi!

2020-06-10T17:20:00+02:00 Do tej piosenki disco polo, będzie tańczyć cała Polska. Koniecznie zobaczcie tę nowość od Van Davi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/do-tej-piosenki-disco-polo-bedzie-tanczyc-cala-polska-koniecznie-zobaczcie-te-nowosc-od-van-davi-1591792073.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Każdemu, kto potrafi docenić dobrą muzykę taneczną, polecamy włączyć kawałek w YouTube.

Reklama

Piosenki disco polo, które cechuje taneczność, są z góry skazane na przynajmniej mały sukces. Dyskoteki, koncerty, wesela...na tych imprezach słuchacze pragną muzyki tanecznej jak powietrza i prawie każda propozycja, która swoją charakterystyką potrafi wzmóc chęć do zabawy, zostanie przyjęta z uznaniem i wielką radością.

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Formacja Van Davi doskonale zdaje sobie sprawę z tej tendencji i swoją najnowszą produkcją, uderza bezpośrednio w serce i nogi słuchaczy. Piosenka pt. „Promienie słońca”, to doskonała kompozycja dla osób, które cenią dobrą muzykę, połączoną ze świetnym tekstem i doskonale przemyślanym teledyskiem.

Sam tytuł wskazuje na bardzo letni motyw w całym utworze i tak właśnie ten kawałek można postrzegać. Klip przepełniony jest słońcem, niezwykłą roślinnością i śliczną aktorką. Podczas samego oglądania, można poczuć klimat wakacji. Treść utworu skupia się jednak na wspomnianej wyżej, pięknej kobiecie, która idealnie wcieliła się w rolę subtelnej dziewczyny, za którą „ugania się” niejeden facet.

Na uwagę i pochwały, zasługuje również wokalista, którego można słuchać bez końca. Każdemu, kto potrafi docenić dobrą muzykę taneczną, polecamy włączyć kawałek w YouTube.

Zobacz również: Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

Van Davi - Promieniem słońca

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy zbierają szczęki z podłogi! Artystka disco polo pozuje w samej bieliźnie! Przesyła kuszący uśmiech!
  2. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  3. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.