Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2014-06-03T13:01:00+02:00 Disco-polo podbije USA. Rusza Polo TV US https://disco-polo.info/uploads/news/2014/06/polo.png
Reklama

Disco-polo podbije USA. Rusza Polo TV US

Redakcja , 03 Czerwiec 2014  13:01
Disco-polo podbije USA. Rusza Polo TV US
Źródło zdjęć:
Reklama

Jak informuje nadawca, w ramówce Polo TV US znajdą się najpopularniejsze programy Polo TV, a wśród nich m.in. „Kuchnia Polowa”, „Wszystko mi disco”, „Discopolot”, „Vipo Disco Hity”, a także „Di...

Reklama

Jak informuje nadawca, w ramówce Polo TV US znajdą się najpopularniejsze programy Polo TV, a wśród nich m.in. „Kuchnia Polowa”, „Wszystko mi disco”, „Discopolot”, „Vipo Disco Hity”, a także „Disco Polo Live”. W ramówce znajdzie się także miejsce na wywiady z gwiazdami, listy przebojów i najlepsze teledyski. Na antenie pojawią się zarówno starsze, jak i najnowsze klipy.

 

Nowy kanał to także nowa wersja znanego już logo Polo TV. Polo TV US będzie trzecią stacją Grupy ZPR uruchomioną w tym roku.

 

Kanał znajduje się w ofercie platformy Dish Network. To druga co do wielkości platforma cyfrowa w Stanach Zjednoczonych. Odbiera ją ponad 14 mln abonentów. 16 satelitów gwarantuje, że znajdujące się na niej kanały dotrą do najbardziej odległych części USA. Dzięki temu Polo TV US będą teraz mogli oglądać Polacy nie tylko z metropolii nowojorskiej czy Chicago, ale także z odległej Arizony a nawet Hawajów czy Alaski!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znane gwiazdy disco polo zaśpiewają specjalnie dla pań! Wyjątkowy koncert z okazji dnia kobiet na antenie TVP!
  2. Fani zbierają szczęki z podłogi! Kuszące i piękne nogi gwiazdy disco polo przepustką do kariery?!
  3. To może być hit tego roku! Artysta disco polo zdradza szczegóły najnowszego projektu!
  4. Tajemnicza kobieta skradła serce artysty disco polo? Wyjątkowy utwór o miłości podbija sieć!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej