2023-01-17T21:01:00+01:00 Disco Polo na Eurowizji 2023?! Wiemy kto się zgłosił! Jest jeszcze czas na zgłoszenia! Disco polo na Eurowizji 2023?! https://disco-polo.info/uploads/news/disco-polo-na-eurowizji-2023-wiemy-kto-sie-zglosil-jest-jeszcze-czas-na-zgloszeniajpg.jpg Disco-Polo.info

Disco Polo na Eurowizji 2023?! Wiemy kto się zgłosił! Jest jeszcze czas na zgłoszenia!


Data Publikacji: 17 Styczeń 2023  21:01
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Disco polo na Eurowizji 2023?!

Disco Polo na Eurowizji 2023?! Wiemy kto się zgłosił! Jest jeszcze czas na zgłoszenia!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną wykonali „Czułe słowa (My oh my)” na Roztańczonym PGE Narodowym 2025
  2. XOXO Natalia i Olga Siemienieckie zaskoczyły publiczność hitem „Maju maj” na pierwszym koncercie
  3. Świat Disco polo wstrzymuje oddech, Łukasz Gesek ma nowotwór i czeka go operacja
Reklama

    Co roku konkurs Eurowizji wzbudza ogromne emocje. Pierwsze z nich pojawiają się w lutym, gdzie wybieramy reprezentanta Polski, który pojedzie na główny konkurs, a później na początku maja, kiedy odbywają się półfinały oraz finały.

    Niestety od wielu lat nasza piosenka albo nie przechodzi półfinałów, albo w finale zajmuje odległe miejsce. W zeszłym roku Krystian Ochman zajął 12 pozycję.

    Eurowizja 2023! 

    Od 20 września 2022 można wysyłać swoje zgłoszenia do polskiego konkursu. W ostatnim czasie czas do wysyłania swoich zgłoszeń został wydłużony do 10 lutego, a to z powodu bardzo dużego zainteresowania ze strony artystów.

    Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 artystów. Nazwiska finalistów poznamy do 15 lutego 2023 roku. Sam finał ma się odbyć 26 lutego. Głosować będzie jury oraz widzowie.

    Czy ktoś z disco polo zgłosił się do konkursu? Na tę chwilę brak informacji o tym, że któryś z zespołów zgłosił swoją produkcję do konkursu. Jedynie Skolim, który od kilku dobrych miesięcy gra muzykę latino, a wcześniej disco polo - zgłosił swój utwór do polskich preselekcji.

    Nieoficjalnie mówi się, że zgłoszenia wysłali: Marina Łuczenko-Szczęsna, Lidia Kopania, Natasza Urbańska, Kuba Szmajkowski,, Blanka i Dominik Dudek.

    Jak myślicie, których z zespołów disco polo zdecyduje się na walkę o wyjazd na Eurowizję?

     

    Reklama

    SKOLIM - Nie Dzwoń do Mnie Mała

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Redakcja Disco-Polo.info
    Data publikacji: 17 Styczeń 2023  21:01
    O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.
    Znajdź więcej informacji:

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Oficjalnie! Odbędzie się kolejna edycja Roztańczony PGE Narodowy 2026!
    2. Młoda gwiazda odsłania więcej niż zwykle! Najnowsze zdjęcia artystki disco polo zaskoczyły internautów
    3. Wielka premiera Subacika „Ona kręci” to taneczny hit z elementami kowbojskiego klimatu
    4. Subacik i „Ona kręci” robi furorę w sieci, liczby na YouTube mówią same za siebie
    5. Lidia Kuźmyk prezentuje nowy utwór „Na zawsze razem” pełen emocji
    6. Premiera TomaszDiscoMusic „Taka Lala” już dostępna w serwisie YouTube
    7. Weronika Wiśniewska i Nikola Raczko z Top Girls na Roztańczony PGE Narodowym! Tak śpiewają na żywo!
    8. Roztańczony PGE Narodowy 2025 w Polsacie na żywo
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły