Reklama
Polecamy


Reklama

Disco polo bije rekordy słuchalności!

2019-07-10T10:30:00+02:00 Disco polo bije rekordy słuchalności! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/disco-polo-bije-rekordy-sluchalnosci-1561982366.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Lato w pełni, to i prym wiodą najlepsze imprezy plenerowe, na których główną rolę odgrywa niezawodna muzyka disco polo.

Reklama

Nie ma wątpliwości, że najlepsza zabawa odbywa się przy muzyce disco polo. W końcu ciężko jest sobie wyobrazić jakiekolwiek wesele lub inną zabawę bez muzyki tanecznej.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, to w te wakacje będzie mieć idealną okazje do tego, żeby zmienić zdanie. Lato, muzyka, zabawa- Wakacyjna Trasa Dwójki. Pod taką nazwą odbywa się plenerowa trasa Telewizji Polskiej.

Podczas imprezy nie zabraknie przedstawicieli muzyki disco polo, którzy w mgnieniu oka porywają odbiorców w taneczny wir.

Podczas letniej trasy Lato, Muzyka, Zabawa - na scenie wystąpił już między innymi Radek Liszewski, który zaśpiewał swój niepodważalny przebój „Ona tańczy dla mnie”.

Teledysk do utworu ma blisko 120 milionów wyświetleń w serwisu YouTube na oficjalnym kanale zespołu Weekend. Dzięki tej piosence muzyka disco polo wyszła z cienia i została bardziej doceniana.

Zobacz również: Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!

Myślicie, że uda się liderowi formacji, Radkowi Liszewskiemu powtórzyć sukces kawałka „Ona tańczy dla mnie”?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!
  2. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  3. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.