2023-06-19T20:34:00+02:00 Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 na żywo 23 czerwca w Polsacie! Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 - Zapowiedź niezapomnianej nocy w rytmie disco pod gwiazdami na największej plenerowej dyskotece w Polsce. Najwięksi artyści, hity muzyki https://disco-polo.info/uploads/news/disco-pod-gwiazdami---bialystok-2023-na-zywo-23-czerwca-w-polsaciejpg.jpg

Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 na żywo 23 czerwca w Polsacie!

Autor: Adam Begier , 19 Czerwiec 2023  20:34
Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 na żywo 23 czerwca w Polsacie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 - Zapowiedź niezapomnianej nocy w rytmie disco pod gwiazdami na największej plenerowej dyskotece w Polsce. Najwięksi artyści, hity muzyki dyskotekowej i wiele tańca! Transmitowane na żywo w Polsacie.Reklama

  Reklama

  Lato to idealny czas na rozpoczęcie wakacji w pełnym rytmie disco na największej plenerowej dyskotece w Polsce! Już 23 czerwca w Białymstoku odbędzie się siedemnasta edycja kultowego wydarzenia "Disco Pod Gwiazdami". Przygotuj się na niezapomnianą noc pełną świetnej muzyki, gwiazd zagranicznych i polskich oraz niezliczonej ilości tańca!

  Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 - Najlepsi artyści na scenie

  Tegoroczna edycja "Disco Pod Gwiazdami" przyciągnie do Białegostoku światowych gigantów muzyki disco. Na scenie pojawią się takie sławy jak Thomas Anders & Modern Talking, Minelli, Olivia Adams, Mikolas Josef, S.T.S.B Fka Fun Factory, ATC, rumuński zespół Akcent, Velvet, Loona oraz Ricchi e Poveri. Oprócz gwiazd zagranicznych, polscy artyści również zadbają o niezapomnianą atmosferę. Wystąpią między innymi Doda, Daria Marx, Skolim, Komodo, Oskar Cyms, Viki Gabor, Mezo & Liber oraz Kasia Wilk. To będzie prawdziwa muzyczna uczta dla fanów muzyki disco!

  Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 - Roztańczona atmosfera

  Imprezę poprowadzą niezawodni gospodarze - Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock oraz Hanna Żudziewiczi Tomasz Barański. Ta ostatnia para znakomitych tancerzy, będąc jurorami, zachęcać będzie również widzów do udziału w tanecznym konkursie. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne i zatańczyć w rytm największych hitów muzyki disco-dance!

  Reklama

  Niezapomniana noc

  Każdy z uczestników i telewidzów "Disco Pod Gwiazdami" znajdzie coś dla siebie. Na scenie zabrzmią nieśmiertelne przeboje muzyki dyskotekowej, które porwą wszystkich do tańca. Od klasycznych utworów, takich jak "You're My Heart, You're My Soul" Thomasa Andersa czy "Acapulco" Ricchi e Poveri, po współczesne hity, jak "Paranoia" Darii Marx czy "Wyglądasz idealnie" Skolima. Robert Klatt, producent wydarzenia, zapewnia, że żadnemu miłośnikowi muzyki disco nie zabraknie rozrywki!

  Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023 - Transmisja

  "Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2023" odbywa się dzięki zaproszeniu Marszałka Województwa Podlaskiego, Artura Kosickiego. Wydarzenie organizowane jest przez Telewizję Polsat, World Media oraz Województwo Podlaskie. Koncert będzie transmitowany na żywo przez Polsat od godziny 20:05 do 22:00. Dodatkowe 44 minuty imprezy będzie można obejrzeć na kanałach Super Polsat, Polo TV i Disco Polo Music.

  Nie przegap tego muzycznego wydarzenia roku i zacznij wakacje na największej plenerowej dyskotece w Polsce. Ta niezapomniana noc pełna rytmu i zabawy na pewno zapadnie Ci w pamięć!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!
  2. Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'
  3. Bartek Padyasek z Dbomb i jego ukochana Natalia Troczyńska na stoku w Madonna di Campiglio
  4. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  5. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  6. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  7. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  8. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie