2015-09-28T14:14:00+02:00 Disco Lotnisko odleciało (VIDEO) Disco Lotnisko to impreza, która miejmy nadzieję zagości na stałe w kalendarzach zespołów. 26 września Płock odleciał, ale kolejno – zaczniemy od przygotowań do teg https://disco-polo.info/uploads/news/

Disco Lotnisko odleciało (VIDEO)

Autor: Adam Begier , 28 Wrzesień 2015  14:14
Disco Lotnisko odleciało (VIDEO)
Źródło zdjęć:

Disco Lotnisko to impreza, która miejmy nadzieję zagości na stałe w kalendarzach zespołów. 26 września Płock odleciał, ale kolejno – zaczniemy od przygotowań do tego lotu.     Dwa miesiące przed „Lotniskiem” zaczął bar...Reklama

Disco Lotnisko to impreza, która miejmy nadzieję zagości na stałe w kalendarzach zespołów. 26 września Płock odleciał, ale kolejno – zaczniemy od przygotowań do tego lotu.

 

IMG_6489

 

Dwa miesiące przed „Lotniskiem” zaczął bardzo dobrze działać marketing tej imprezy. Ciekawe logo, konkursy, pełne informacje o biletach i przygotowaniach. Ze strony organizatorów również informacje na temat „naszych” portalowych działań. Tydzień przed rozpoczęciem całego przedsięwzięcia dość intensywna reklama, przez co wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i przygotowane bardzo umiejętnie.

 

Playboys (8)

 

Nasza redakcja zameldowała się około 14.00 na terenie Lotniska. Zdziwił – ale również bardzo miło zaskoczył – nas brak jakichkolwiek problemów jeśli chodzi o wjazd, odebranie akredytacji itp. Niestety organizatorzy imprez o tym bardzo często zapominają i traktują nas (oraz wszelkie czynności, które musimy w czasie koncertu wykonać aby stworzyć relację) jako zło koniecznie. W Płocku przebiegło wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie.

 

akcent (4)

 

O godzinie 15.00 na scenie pojawił się duet : Norbert Bieńkowski oraz Konrad Piwowarski, którzy rozgrzali publikę, która gromiła się przed sceną. Równo godzinę później odbył się pierwszy występ w oficjalnej części imprezy. Grupa Quest zaprezentowała swoje utwory. Już wtedy publika bawiła się jak na tę godzinę bardzo dobrze. Następnie grupa Playboys. Kuba i spółka otrzymali z naszych rąk złotą płytę za wkład w promocję muzyki disco polo. Ich przeboje „Lejde”, „Nasza noc” rozgrzały publikę do czerwoności. Duet z Magdą Narożną rozdmuchał ten żar na teren całego koncertu. Po chłopakach z Radomia przyszedł czas na króla disco polo, Zenka Martyniuka. O tym występie możemy napisać krótko… klasa sama w sobie. Zaraz po Akcencie na scenie zameldowali się Piękni i Młodzi, którzy porwali tłum swoimi hitami. Następnie występ zespołu „Lena”, który jako jedyny zespół z Polski wykonuje muzykę cygańską za zgodą cyganów.

 

bayer full (10)

 

Następnie na scenie pojawił się sprawca całego zamieszania – czyli Sławomir Świerzyński i grupa Bayer Full. Jak na kapitana przystało zespół zaprezentował się znakomicie. Grupa After Party, która pojawiła się na scenie zaraz po Sławku sprawiła, że Lotnisko całkowicie odleciało. Ogromna ilość ludzi – według organizatorów ponad 10 tysięcy – śpiewała wspólnie z Patrykiem „Bujaj się”, czy „Tylko ona jedyna”.

 

after party

 

Następnie na scenie zaprezentował się zespół Camasutra, który zaśpiewał m.in swoją najnowszą propozycję „Będę tylko Twoja”. Po dziewczynach przyszedł czas na – w sumie – 7 facetów. Najpierw Andre, a później Cliver. Najbardziej zakręcony zespół podczas całego Disco Lotnisko. Grupa Cliver, czyli Darek, Arek, Jarek oraz Czarek to gwarantowana udana zabawa oraz przeboje. Publika oszalała. A „Aleksandra” Andre rozwaliła system.

 

cliver (2)

 

Na sam koniec rodzina, która migiem przyleciała na tą imprezę. Zespół Mig zakończył rewelacyjnym występem koncert Disco Lotnisko. Publiczność wszystkie utwory zaśpiewała wspólnie z rodziną Gwiazdowskich.

 

mig (3)

 

Według nas ta impreza musi się odbyć za rok. Jednym słowem takich dobrych imprez – przygotowanych z niebywałą precyzją- brakuje w Polsce. Z tego co wiemy chęci są, pieniądze również. Więc trzymamy kciuki i do zobaczenia za rok. Na łamach naszego serwisu możecie oglądać już zdjęcia oraz video z Płocka. Niedługo pojawią się również filmy z występów oraz wywiadów. Koniecznie do nas zaglądajcie.

 

Każdy zespół podczas Disco Lotnisko otrzymał nagrodę „złotą płytę” za wkład włożony w działalność na rynku disco polo. O tym temacie już niedługo więcej na łamach naszego portalu.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Co za postawa! Wojtek Woner, menadżer Skolima, rozpala internet słowami o żonie!
  2. Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi 27 lipca? Gdzie kupić bilety? Przygotowano pakiet VIP!
  3. To Cię zaskoczy! Ten zespół disco polo ma wolne terminy dopiero na 2026 rok! Jest ich TYLKO kilka! Zobaczcie, czym zaskakują!
  4. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  5. Bartek Tecław Teciu powraca na rynek disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Mała drama"! To dobra produkcja!
  6. Pamiętacie Galę Piosenki Popularnej i Chodnikowej 1992? Mamy wyjątkowe nagranie! Od tej imprezy disco polo weszło na inny poziom!
  7. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!
  8. Disco Polo Music telewizja z muzyką disco polo

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie