2015-07-08T21:41:00+02:00 Disco Hit Festival Kobylnica 2015 – Podsumowanie Piąta edycja największego festiwalu w północnej Polsce już za nami. Na boisku w Kwakowie (gmina Kobylnica) zebrało się ponad 50 tys. ludzi aby tego wieczoru wspólnie bawić https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Disco Hit Festival Kobylnica 2015 – Podsumowanie


Piąta edycja największego festiwalu w północnej Polsce już za nami. Na boisku w Kwakowie (gmina Kobylnica) zebrało się ponad 50 tys. ludzi aby tego wieczoru wspólnie bawić się w rytm największych i najgorętszych przebojów muzyki tanecznej. Oprócz ...

Autor: Adam Begier, 08 Lipiec 2015  21:41
Źródło zdjęć:
Disco Hit Festival Kobylnica 2015 – Podsumowanie
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim: Król Latino z Gorącą Premierą "Wejde wyjde"
 2. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
 3. Andre rozkręcił Wesele Karoliny i Bartosza! To specjalista od tego typu imprez! Zobacz materiał
Reklama

Piąta edycja największego festiwalu w północnej Polsce już za nami. Na boisku w Kwakowie (gmina Kobylnica) zebrało się ponad 50 tys. ludzi aby tego wieczoru wspólnie bawić się w rytm największych i najgorętszych przebojów muzyki tanecznej. Oprócz konkursu o miano „Hit Lata 2015” na scenie zaprezentowały się również specjalnie zaproszone zespoły oraz goście, jubilaci i ubiegłoroczni zwycięzcy.

 

6249984

 

 

Imprezę rozpoczął energetyczny występ Pięknych i Młodych – czyli zwycięzców IV edycji – na czele z przebojem „Niewiara”, która bezsprzecznie dała „wiarę” w cały gatunek muzyki disco na szeroką skalę. Następnie na scenie pojawił się jak sam o sobie śpiewa „król disco” czyli Paweł Jasionowski z zespołem Masters i przebojem „Żono Moja”. Kolejne występy to kolejno Andre z hitem „Ale Ale Aleksandra”, Dj Disco & Mc Polo i „Szalona Ruda” oraz największy fenomen disco, czyli Weekend z przebojem „Ona tańczy dla mnie”.

 

47510016

 

Ta część koncertu doskonale rozpaliła już i tak niesamowicie nagrzaną publikę do dalszej zabawy, ze specjalnie zaproszonymi z tej okazji zespołami, które miały w większości okazję po raz pierwszy zaprezentować swoje propozycje podczas owego festiwalu. Wśród tych zespołów znaleźli się: Krystal Summer, Pamela, Tiago, Quest, Ej, Ekstra Mocni oraz Andre, Bayer Full, Boombastic, Cliver, Defis, Diley, DJ Disco, DJ Sequence, Elise, Focus, Gonti, Ivan Komarenko, Marioo, Marsel, Masters, Michał Gielniak, Norbi, Open, Piękni i Młodzi, Playboys, Shantel, Shazza, Solaris, Sonic, Strych, Trubadurzy, Voyager, Weekend, Zanoza, Andrzej Rybiński oraz Andrzej Dąbrowski.

 

29873792

 

Na scenie nie zabrakło również wyjątkowych duetów takich jak : Piękni i Młodzi & Playboys, Michał Gielniak & Shazza, Andrzej Dąbrowski & Andre, Andrzej Rybiński i Elise, Trubadurzy & Ivan Komarenko oraz Bayer Full & Cliver, które bezsprzecznie zaparły niejednemu dech w piersiach.

 

52582976

 

Jak co roku została również udostępniona z wszystkimi konkursowymi piosenkami oraz na drugim krążku utworami z wcześniejszej edycji składanka Disco Hit Festival Kobylnica 2015, która wyszła nakładem Wydawnictwa Muzycznego FOLK. Gorąco zachęcamy Was do zakupu krążka i uzupełniania swojej wyjątkowej kolekcji kolejnymi albumami.

 

CD.1 Rok 2015

1. Piękni i Młodzi – Jedno słowo
2. Strych – Wschodni gaj
3. Andre – Różowe okulary
4. Playboys – Lejde
5. Bayer Full – Bo ja mam teścia
6. Cliver – Irenka
7. Ivan Komarenko – Metrem do nieba
8. DJ Disco & MC Polo – Szalona ruda
9. Zanoza – Raz i dwa
10. Voyager – Zbyt wiele chciałem
11. Tiago – No co ty w sobie masz
12. Boombastic – Kokoma o bama
13. Diley – Iza z Matiza
14. Marsel – Daj mi siebie
15. EJ – Domówka
16. Marioo – Ona ma foch
17. Trubadurzy – Bez Ciebie tak mi źle

 

Obecnie Disco Hit Festival Kobylnica to jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych, zarazem prestiżowych wydarzeń muzycznych. Z roku na rok pod scenę w Kwakowie przybywa coraz więcej wiernych fanów i odbiorców muzyki przyjemnej, którzy bez skrępowania potrafią bawić się w rytmie największych polskich przebojów muzyki tanecznej. „Jestem tu już kolejny raz i nie wyobrażam sobie rozpoczęcia wakacji bez festiwalu w Kobylnicy. Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie i co najważniejsze niesamowita integracja. Można tu poznać naprawdę wielu ciekawych ludzi. Polecam to miejsce, tą imprezę i oczywiście portal disco-polo.info– oznajmiła nam jedna z uczestniczek wydarzenia, z którą udało nam się w chwili przerwy porozmawiać.

 

27248192

 

Festiwal w Kobylnicy już na dobre wpisał się w karty historii muzyki disco polo. Cieszy się on uznaniem nie tylko w oczach gwiazd i artystów, którzy pragną tego jednego wieczoru zaprezentować się na tak wielkiej scenie, ale również w oczach fanów i słuchaczy muzyki disco, którzy potrafią przejechać pół polski aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

57262976

 

W tym roku na scenie świętowali swoje jubileusze Trubadurzy oraz zespół Weekend. W przyszłym roku również czeka nas wiele niespodzianek, zatem już teraz zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji Festiwalu w Kobylnicy, gdzie swoją frekwencją i zabawą udowodniliście już niejednokrotnie, że nie ma nigdzie bardziej zintegrowanego i przebojowego społeczeństwa. Do miłego!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Skolim szykuje erotyczną nowość?! To FOTO zdradza wszystko! Fani w szoku - Król latino z odwagą podbija rynek!
 2. Roxaok zaprasza, na letnie koncerty 2024 Sprawdź, Gdzie Usłyszysz Jej Hity!
 3. Andre podbija świat disco polo nowym hitem! Tak powinno brzmieć prawdziwe disco polo
 4. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
 5. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
 6. Zawstydza hejterów?! Natalia Siemieniecka z Disco Polo reaguje po burzy w sieci! Poszło o zdjęcia w bikini "ciężko pracuję.."
 7. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
 8. Defis milionerem?! Nowy singiel zespołu podbija serca fanów. Fani "tym razem przeszli samych siebie"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie