2015-06-30T02:01:00+02:00 Już 3 lipca wręczymy nagrodę naszego portalu na DHFK 2015! Osoby regularnie odwiedzające naszą stronę już są w posiadaniu dobrej nowiny o tym, że nasz portal informacyjny disco-polo.info rozdaje nagrodę za najlepszy teledysk disco https://disco-polo.info/uploads/news/2015/06/nagroda-disco-polo.info_.jpg

Już 3 lipca wręczymy nagrodę naszego portalu na DHFK 2015!

Autor: Adam Begier , 30 Czerwiec 2015  02:01
Już 3 lipca wręczymy nagrodę naszego portalu na DHFK 2015!
Źródło zdjęć:

Osoby regularnie odwiedzające naszą stronę już są w posiadaniu dobrej nowiny o tym, że nasz portal informacyjny disco-polo.info rozdaje nagrodę za najlepszy teledysk disco polo podczas Disco Hit Festival Kobylnica 2015. W związku z tym ponownie za...Reklama

Osoby regularnie odwiedzające naszą stronę już są w posiadaniu dobrej nowiny o tym, że nasz portal informacyjny disco-polo.info rozdaje nagrodę za najlepszy teledysk disco polo podczas Disco Hit Festival Kobylnica 2015. W związku z tym ponownie zachęcamy Was do głosowania na Waszych ulubieńców. Każdy głos się liczy, każdy głos jest ważny. O wygranej może zadecydować właśnie Twój głos, więc nie zwlekaj, tylko czym prędzej wybierz swojego faworyta.

 

O zasadach naszego konkursu możecie ponownie przeczytać pod tym adresem – Nagroda disco-polo.info za najlepszy teledysk, jak również oddać głosy na swój ulubiony klip disco polo.

 

Widzimy się już 3 lipca, obowiązkowo w Kobylnicy na najlepszym festiwalu w Polsce – Disco Hit Festival Kobylnica 2015. Gorąco zapraszamy!

 

nagroda disco-polo.info

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. 'Kocha się raz' - Bayera podbija scenę disco polo! To hit na wesela na lata?!
  2. Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co będzie się działo?!
  3. Ostra odpowiedź Joanny Narożnej na hejt! Oto co naprawdę zmieniła w sobie!
  4. Znana wokalistka disco polo pokazała powiększone usta! Ostry komentarz fanki „Tak się oszpecić” Nie uwierzycie, co odpowiedziała gwiazda!
  5. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  6. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!
  7. Skandal czy żart? Czadoman przyłapany z kochanką! Artystę disco polo nakryła Edyta Folwarska! Video w sieci!
  8. Kordian zaskakuje fanów! W najnowszym teledysku wystąpią rodzice gwiazdy disco polo. Pokaże wiele ze swojego prywatnego życia!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie