2015-12-13T14:31:00+01:00 Disco Attack: Kordian to góral z krwi i kości! (wywiad + relacja) https://disco-polo.info/uploads/news/2015/12/Kordian.jpg

Disco Attack: Kordian to góral z krwi i kości! (wywiad + relacja)

Redakcja , 13 Grudzień 2015  14:31

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Disco Attack: Kordian to góral z krwi i kości! (wywiad + relacja)
Źródło zdjęć:

Disco Attack to impreza, która miała miejsce ponad miesiąc temu w Katowickim Spodku ale jeszcze cały czas ją miło wspominamy. Na scenie pojawiły się same znane twarze a publiczność bawiła się naprawdę dobrze.   Nasza redakcja tuż za sceną rów...

Reklama

Disco Attack to impreza, która miała miejsce ponad miesiąc temu w Katowickim Spodku ale jeszcze cały czas ją miło wspominamy. Na scenie pojawiły się same znane twarze a publiczność bawiła się naprawdę dobrze.

 

Nasza redakcja tuż za sceną również ciężko pracowała, przygotowując relacje i wywiady z Waszymi ulubionymi wykonawcami muzyki disco polo. Po raz pierwszy rozmawiałam z Kordianem, który miesza tradycyjny styl góralski z muzyką taneczną.

 

Jeżeli chcecie zobaczyć efekty, koniecznie obejrzyjcie materiał!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  2. W sieci zawrzało! Bardzo gorąca stylizacja ślicznej gwiazdy disco polo rozpaliła zmysły fanów!
  3. Popularny gwiazdor disco polo zaskoczył wzruszającą premierą! To będzie nowy hit wszystkich zakochanych par?!
  4. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  5. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  6. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie światowej gwiazdy pop! Artysta disco polo przymierza się do międzynarodowej kariery?!
  7. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  8. Pilne! Gwiazdor disco polo zatrzymał pijanego kierowcę! Brawurowa akcja na drodze!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami