2024-05-09T15:00:00+02:00 Diagnoza wpłynęła na wygląda Marcina Millera BOYS?! Gwiazdor disco polo drastycznie chudnie! Marcin Miller z Boys drastycznie schudł przed trasą w USA. Co się stało?! Czym była spowodowana jego zaskakująca metamorfoza? https://disco-polo.info/uploads/news/diagnoza-wplynela-na-wyglada-marcina-millera-boys-gwiazdor-disco-polo-drastycznie-chudniejpg.jpg Disco-Polo.info

Diagnoza wpłynęła na wygląda Marcina Millera BOYS?! Gwiazdor disco polo drastycznie chudnie!


Marcin Miller z Boys drastycznie schudł przed trasą w USA. Co się stało?! Czym była spowodowana jego zaskakująca metamorfoza?

Autor: Adam Begier, 09 Maj 2024  15:00
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Diagnoza wpłynęła na wygląda Marcina Millera BOYS?! Gwiazdor disco polo drastycznie chudnie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
 2. Skolim: Zaskakujący kierunek studiów gwiazdy! Co studiował król latino
 3. Andre podbija świat disco polo nowym hitem! Tak powinno brzmieć prawdziwe disco polo
Reklama

  Marcin Miller, legendarny lider zespołu Boys, to najbardziej rozpoznawalna postać ze świata disco polo. Artysta, którego przebój "Jesteś szalona" stał się hymnem tego gatunku, znany jest z niesamowitej energii scenicznej. W ostatnim czasie gwiazdor disco polo drastycznie schudł. Czy na Jego wygląd wpłynęła diagnoza, którą usłyszał? 

  Marcin Miller traci na wadze – tajemnice nowej sylwetki gwiazdy disco polo

  Marcin Miller to jeden z najpopularniejszych artystów sceny disco polo & dance. Gwiazdor ma na swoim koncie wiele hitów z czego najbardziej znane to "Jesteś szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno" czy "Łobuz". W ciągu swojej wieloletniej działalności artystycznej Marcin Miller zdobył serca rzeszy fanów, którzy regularnie obserwują Jego działania w sieci. Ostatnie wpisy zaniepokoiły niektórych odbiorców! Wszystko za sprawą drastycznej zmiany wyglądu Marcina Miller, która spowodowana jest również diagnozą, którą usłyszał od lekarza specjalisty. 

  Wokalista podzielił się szczegółami swojej metamorfozy. Przez ostatnie miesiące trenował pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów, pracując nad swoją formą fizyczną i zdrowiem.

  „Wziąłem się ostro za siebie, na sali ćwiczeń wyciskam z siebie siódme poty. Już zrzuciłem z pięć kilogramów, ale nie spoczywam na laurach,” podkreśla Miller.

  Jego plan treningowy obejmuje zarówno treningi siłowe, jak i stretching, a codzienne ćwiczenia odbywają się nawet w trakcie podróży.

  Dieta i zdrowie priorytetem Marcina Millera z Boys

  W procesie utraty wagi i poprawy kondycji, Marcin Miller postawił na zdrową dietę. W trakcie trasy koncertowej stara się wybierać lekkie posiłki, takie jak sałatki, unikając jedzenia w późnych godzinach.

  „Piję dużo wody i staram się nie jeść co najmniej dwie godziny przed snem,” tłumaczy Miller. Zrezygnował również z alkoholu i słodyczy, co pomaga mu zachować świetną formę.

  Wokalista ujawnił także, że niedawno przeszedł konsultację lekarską, podczas której zdiagnozowano u niego bakterie Helicobacter pylori. Wymagało to wprowadzenia odpowiedniego leczenia oraz zmian w diecie. Marcin Miller podkreśla, jak istotna jest troska o zdrowie, szczególnie w tak intensywnym okresie przygotowań do trasy koncertowej.

  Nadchodząca trasa koncertowa Boys obejmie m.in. Chicago, New Jersey oraz Brooklyn. Fani mogą spodziewać się, że Marcin Miller pojawi się na scenie w najlepszej formie, zarówno wokalnie, jak i fizycznie. Jego metamorfoza to dowód na to, że nawet największe gwiazdy mogą dbać o swoje zdrowie i formę, motywując przy tym swoich fanów.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Boys---schudl-1.jpg
  Reklama

  BOYS – Przytul moje serce

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Goka w nowym singlu „Kosmos” – Energetyczny Hit!
  2. Książe latino na szczycie?! Znani producenci przerobili hit Matt Palmera "Będę Twym aniołem"! Nowość podbija internet! VIDEO
  3. Pilne! Znany gwiazdor zespołu disco polo Classic w szpitalu! Trafił, na salę operacyjną!
  4. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
  5. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
  6. Tak wygląda partnerka uwielbianego gwiazdora disco polo! Zjawiskowa Natalia Troczyńska rozpala internet!
  7. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
  8. "Królowa" hitem disco polo?! Nowy hit od Bayer Full z wokalem Beaty Jasińskiej! Gorąca premiera!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie