2024-01-27T11:27:00+01:00 Demeters i ich taneczny przebój: 'Poprosiłem ją do tańca' – Nowa produkcja w świecie disco po Przełomowy utwór 'Poprosiłem ją do tańca' od Demeters wnosi świeżość do disco polo. Poznaj historię zespołu i ich autorską piosenkę https://disco-polo.info/uploads/news/demeters-i-ich-taneczny-przeboj-poprosilem-ja-do-tanca---nowa-produkcja-w-swiecie-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Demeters i ich taneczny przebój: 'Poprosiłem ją do tańca' – Nowa produkcja w świecie disco polo


Przełomowy utwór 'Poprosiłem ją do tańca' od Demeters wnosi świeżość do disco polo. Poznaj historię zespołu i ich autorską piosenkę

Autor: Adam Begier, 27 Styczeń 2024  11:27
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Demeters i ich taneczny przebój: 'Poprosiłem ją do tańca' – Nowa produkcja w świecie disco polo
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Co za VIDEO! Marcin Miller Boys, zdobywa słynne schody z filmu "Rocky"!
 2. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
 3. Burza w sieci?! Marcin Miller broni Skolima przed oskarżeniami! Ostra reakcja lidera Boys na atak na króla latino!
Reklama

  Disco polo, gatunek muzyczny niezmiennie kojarzony z polskimi parkietami, otrzymuje świeży powiew energii dzięki najnowszemu utworowi zespołu Demeters. Grupa, znana z dynamicznych wykonów i zaskakujących coverów, przedstawia teraz swoje pierwsze autorskie dzieło – "Poprosiłem ją do tańca".

  Zespół Demeters, z korzeniami sięgającymi lat 90-tych, jest dziś kwartetem muzycznym o bogatym doświadczeniu i unikalnym brzmieniu. Liderem grupy jest utalentowany Mateusz Płonka, który nie tylko śpiewa, ale również błyszczy na instrumentach klawiszowych. W skład zespołu wchodzą także Kamil Kus, mistrz rytmicznej perkusji, Marian Mikluszka z jego gitarowymi riffami oraz Łukasz Pelc, dodający utworom jazzowego klimatu dzięki swojej grze na saksofonach.

  "Poprosiłem ją do tańca" – Autorski Debiut Demeters

  Demeters "Poprosiłem ją do tańca" stanowi kamień milowy dla Demeters. Jest to nie tylko pierwsza autorska piosenka zespołu, ale i produkcja, za którą muzycznie odpowiada Bartek Bocheński. Tekst i muzykę do utworu stworzyli wspólnie Mateusz Płonka i Bartek Bocheński, prezentując w ten sposób swoje wszechstronne umiejętności muzyczne.

  Ten utwór jest odzwierciedleniem ewolucji zespołu – od spontanicznych wykonów znanych hitów, jak ich niezapomniana interpretacja "Jesteś szalona" z Marcinem Millerem z zespołu Boys, po własne, unikalne produkcje. Zespół, który zyskał popularność dzięki energetycznym coverom na YouTube, teraz prezentuje swoją zdolność do tworzenia oryginalnego materiału, który z pewnością przypadnie do gustu fanom disco polo.

  Utwór "Poprosiłem ją do tańca" z pewnością przyciągnie uwagę słuchaczy swoją taneczną energią i melodyjnością. Jest to kawałek, który idealnie wpisuje się w kanon disco polo, jednocześnie wprowadzając świeżą, autorską perspektywę. To połączenie tradycyjnego brzmienia z nowoczesnymi elementami stanowi o sile i unikalności Demeters.

  Zobaczcie nowość Demeters pt. "Poprosiłem ją do tańca"

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  2. Top Girls rozgrzały Warszawę do czerwoności! Zobacz Nagranie z ich koncertu gwiazd disco polo! | VIDEO
  3. Koniec z disco polo?! Sylwester w Zakopanem bez "Sylwestra Marzeń": Nowe zasady i pomysły burmistrza
  4. Ten HIT disco polo znają wszyscy! Teraz trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi "Noc z Renatą" w 2024r.?!
  5. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?
  6. Mega nowość: Kinga Zawodnik zachwyca nową premierą "Zawodniczka"
  7. Ta NOWOŚĆ zmieni oblicze disco polo? Kamil Kossakowski DiscoBoys zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj przedpremierę!
  8. "Sama Wybrałam" Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie