Reklama

2015-08-28T10:27:00+02:00 Dementujemy plotkę związaną z udziałem Agnieszki Kaczorowskiej w klipie Boys! Pewnie do wielu fanów Marcina Millera i zespołu Boys dotarła wiadomość o powstawaniu nowego teledysku do utworu „To dla Ciebie jestem”, w którym wystąpić miała https://disco-polo.info/uploads/news/2015/08/marcin-miller-boys.jpg

Dementujemy plotkę związaną z udziałem Agnieszki Kaczorowskiej w klipie Boys!

Autor: Adam Begier , 28 Sierpień 2015  10:27
Dementujemy plotkę związaną z udziałem Agnieszki Kaczorowskiej w klipie Boys!
Źródło zdjęć:
Reklama

Pewnie do wielu fanów Marcina Millera i zespołu Boys dotarła wiadomość o powstawaniu nowego teledysku do utworu „To dla Ciebie jestem”, w którym wystąpić miała Agnieszka Kaczorowska. Aktorka oraz koleżanka Marcina z programu „Dan...

Reklama

Pewnie do wielu fanów Marcina Millera i zespołu Boys dotarła wiadomość o powstawaniu nowego teledysku do utworu „To dla Ciebie jestem”, w którym wystąpić miała Agnieszka Kaczorowska. Aktorka oraz koleżanka Marcina z programu „Dancing with the stars – Taniec z gwiazdami” miała się wcielić w rolę jego dziewczyny.

 

Niestety informacje podane przez portale plotkarskie (początkowo dwa, na dzień 28.08 – prawie wszystkie) są wyssane z palca i nie mają pokrycia z prawdą. W rozmowie z  redaktorem disco-polo.info Marcin Miller zaprzeczył jakoby Agnieszka Kaczorowska miała wystąpić w najnowszej produkcji zespołu Boys.

 

Wszystkim zawiedzionym tą wiadomością przypominamy i zapewniamy, że Marcin niejednokrotnie zaskoczy swoich sympatyków przygotowywanym materiałem.

 

Boys – Przemyśl swój wybór malutka


Polecamy
Marcin Siegieńczuk feat. SeeN - Co w Vegas

Freaky Boys - Czy Pamiętasz Mnie

EXCLUSIV BOYS - TRON

Biżutera Breeli.pl



Przeczytaj również:
  1. Angelika Żmijewska gwiazda disco polo i zespołu Topky i jej skąpie bikini - Oto jak wygląda prawdziwa bogini!
  2. Zmysłowy taniec Joanny Narożny! Żona Dawida dała czadu! Zobaczcie nagranie
  3. Gorąca premiera! Dance 2 Disco i Dariusz Von Prais łączą siły w nowym hicie "Zarąbiste plany"
  4. Zespół Massive prezentuje utwór "Pani Wyzna Panu" - powiew lat 50. w nowoczesnym disco polo
  5. Natalia Siemieniecka z Top Girls przefarbowała włosy. Nie uwierzycie na jaki kolor
  6. MiłyPan zaprosił dziecko na scenę! Zobaczcie jak gość specjalny na scenie Igor rusza się! To wydarzyło się w Rewalu | VIDEO
  7. Daniel Wilczewski gwiazdor disco polo z grupy Piękni i Młodzi świętuje siódmą rocznicę ślubu! Zobaczcie wzruszające nagranie!
  8. Szpilki na szczycie! Ich singiel pt. "Zaczaruję" właśnie zdobył 10 milionów! Dziewczyny podbiją świat disco polo?
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272.
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA