2024-03-07T13:40:00+01:00 Ten HIT disco polo wciąż jest na ustach fanów! Trudno uwierzyć, że ma już 10 lat. Pamiętacie ten utwór 10-lecie kultowego hitu disco polo – „Czarna czy blondyna” grupy Soleo! Przypomnij sobie, jak ten utwór stał się symbolem zabawy i energii https://disco-polo.info/uploads/news/dekada-z-czarna-czy-blondyna---jubileusz-kultowego-hitu-soleo-ktory-wciaz-jest-na-ustach-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Ten HIT disco polo wciąż jest na ustach fanów! Trudno uwierzyć, że ma już 10 lat. Pamiętacie ten utwór SOLEO?


10-lecie kultowego hitu disco polo – „Czarna czy blondyna” grupy Soleo! Przypomnij sobie, jak ten utwór stał się symbolem zabawy i energii

Autor: Adam Begier, 07 Marzec 2024  13:40
Źródło zdjęć: facebook.com/kamilsoleo.jaworski.7
Ten HIT disco polo wciąż jest na ustach fanów! Trudno uwierzyć, że ma już 10 lat. Pamiętacie ten utwór SOLEO?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
 2. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!
 3. Jesika znowu zaskakuje! Przygotowała NOWOŚĆ pt. 'Waniliowe wieczory' zobacz fragmenty premiery!
Reklama

  Dokładnie 10 lat temu, 6 marca, świat disco polo obchodził swoje małe święto – premierę jednego z najbardziej rozpoznawalnych hitów gatunku, utworu „Czarna czy blondyna” od znanej i lubianej grupy Soleo. Ta energetyczna piosenka szybko podbiła serca słuchaczy, stając się nieodłącznym elementem imprez oraz dyskotek w całej Polsce. Z okazji jubileuszu grupa Soleo podzieliła się z fanami sentymentalnym wpisem:

  „Dokładnie dziś, mija 10 lat od premiery tego oto SOLEO-ńczykowego klasyka CZARNA CZY BLONDYNA Zleciało nie wiadomo kiedy”.

  Niezmienny fenomen hitu „Czarna czy blondyna”

  „Czarna czy blondyna” to utwór, który od początku swojej obecności na scenie muzycznej zdobył status kultowego. To właśnie ta piosenka przyczyniła się do znaczącego wzrostu popularności grupy Soleo. Jej prosta, ale chwytliwa melodia oraz łatwy do zapamiętania refren sprawiły, że utwór szybko stał się nieodłącznym towarzyszem różnych uroczystości i wydarzeń. Dodatkowo piosenka ta doskonale wpisuje się w charakterystyczny dla disco polo klimat zabawy i pozytywnej energii, będąc jednocześnie świadectwem trwałości i ponadczasowości tego gatunku muzycznego.

  Disco Polo – gatunek, który łączy pokolenia

  Disco polo to gatunek, który mimo wielu stereotypów i krytyki, przez lata zdobył szeroką publiczność w Polsce. Utwory takie jak „Czarna czy blondyna” przekraczają granice wiekowe, łącząc na parkiecie zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia. To właśnie ten aspekt – łączenie ludzi różnych grup wiekowych – jest jednym z głównych powodów, dla których disco polo nie traci na popularności.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  W ciągu ostatniej dekady scena disco polo przeszła znaczącą ewolucję, wzbogacając się o nowe brzmienia i inspiracje. Jednak klasyki gatunku, takie jak „Czarna czy blondyna”, wciąż pozostają nieodłącznym elementem każdej dobrej imprezy i są dowodem na to, że dobra muzyka nie ma daty ważności.

  Jubileusz produkcji „Czarna czy Blondyna” to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie, jak ważnym elementem polskiej sceny muzycznej jest disco polo. Ten gatunek, choć czasem niedoceniany, ma swoje stałe miejsce w sercach wielu Polaków. 

  Zobacz również: Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy hit od Swing3r: "Tu i Teraz" w gorącym klimacie latino – zobacz teledysk z piękną blondynką!
  2. Co za energia! MiłyPan oczarował fanów! Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
  3. Gorąca premiera Disco Polo: Freaky Boys & Blondi w utworze "Daj Mi Tylko Noc"
  4. Legendarna noc z zespołem Venus: Mega koncert disco polo w Lelisie!
  5. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
  6. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
  7. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  8. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie