Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-28T07:00:00+01:00 Dejw w objęciach z piękną ukochaną! Niecodzienna premiera od gwiazdora disco polo „Czemu nie powiesz”? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/dejw-w-objeciach-z-piekna-ukochana-niecodzienna-premiera-od-gwiazdora-disco-polo-czemu-nie-powiesz-1572024295.jpg
Reklama

Dejw w objęciach z piękną ukochaną! Niecodzienna premiera od gwiazdora disco polo „Czemu nie powiesz”?

Redakcja , 28 Październik 2019  07:00
Dejw w objęciach z piękną ukochaną! Niecodzienna premiera od gwiazdora disco polo „Czemu nie powiesz”?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jak Wam się podoba niezwykła premiera?

Reklama

Szarmancki reprezentant młodego pokolenia w świecie disco polo w końcu z nowym utworem! Piosenka została zatytułowana „Czemu nie powiesz”. Dawid Kulesza wie, jak wywołać gęsią skórkę na ciele pięknych kobiet.

Zobacz również: Dawid Narożny będzie walczył o prawa do wykonywania utworów Pięknych i Młodych?! Mamy wypowiedź gwiazdy

Dwuznaczne ruchy na scenie, zalotny uśmiech i uwodzicielskie spojrzenie, które sprawia, że uginają się kolana i przyspiesza tętno. Lider zespołu Dejw, Dawid Kulesza jest jednym z przystojniejszych wykonawców muzyki disco polo. Artysta wie, jak sprytnie wykorzystać swoje wdzięki. Na scenie jest wulkanem energii, która udziela się wszystkim przybyłym fanom.

Wokalista disco polo jest stworzony do tego, co robi. Flow, jakie towarzyszy mu podczas występów jest wręcz nie do opisania. Dawid sprawia, iż dzień, a właściwie wieczór staje się lepszy.

W branży disco polo każdy zna go z piosenek „Petarda” , „Dołeczki” , „Uno momento” , a także „O pani ma” i „Nietypowa”. Artysta jest jednym z lepszych w swoim fachu. Jego utwory są na tyle dobre, że są grane w każdej rozgłośni radiowej, która może pozwolić sobie na muzykę disco polo.

Natomiast teledyski poza serwisem YouTube można podziwiać w stacjach telewizyjnych. Nie ma wątpliwości, iż jego nowość, która w ostatnim czasie była gorąca zapowiadana przez zespół Dejw „Czemu nie powiesz” już niedługo powtórzy sukces utworu „Petarda”. Nowy teledysk grupy jest równie pomysłowy, jak poprzednie

Nieprzewidywalny styl, jakim wokalista zaskakuje w swoich propozycjach, jest fenomenalny. Niezaprzeczalnie formacje Dejw wiedzie prym wśród młodych wykonawców.

Jak dla nas „Czemu nie powiesz” jest perfekcyjnym tworem pod każdym względem. Tym bardziej, że tekst skierowany jest do jego ukochanej, która występuje w najnowszym teledysku.

Zobacz również: Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!

Takiej romantycznej nowości dawno nie było. Jak oceniacie pomysł na ten utwór?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców
  2. Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!
  3. Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!
  4. Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej