Reklama
Polecamy


Reklama

Dejw w objęciach z piękną ukochaną! Niecodzienna premiera od gwiazdora disco polo „Czemu nie powiesz”?

2019-10-28T07:00:00+01:00 Dejw w objęciach z piękną ukochaną! Niecodzienna premiera od gwiazdora disco polo „Czemu nie powiesz”? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/dejw-w-objeciach-z-piekna-ukochana-niecodzienna-premiera-od-gwiazdora-disco-polo-czemu-nie-powiesz-1572024295.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jak Wam się podoba niezwykła premiera?

Reklama

Szarmancki reprezentant młodego pokolenia w świecie disco polo w końcu z nowym utworem! Piosenka została zatytułowana „Czemu nie powiesz”. Dawid Kulesza wie, jak wywołać gęsią skórkę na ciele pięknych kobiet.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Dwuznaczne ruchy na scenie, zalotny uśmiech i uwodzicielskie spojrzenie, które sprawia, że uginają się kolana i przyspiesza tętno. Lider zespołu Dejw, Dawid Kulesza jest jednym z przystojniejszych wykonawców muzyki disco polo. Artysta wie, jak sprytnie wykorzystać swoje wdzięki. Na scenie jest wulkanem energii, która udziela się wszystkim przybyłym fanom.

Wokalista disco polo jest stworzony do tego, co robi. Flow, jakie towarzyszy mu podczas występów jest wręcz nie do opisania. Dawid sprawia, iż dzień, a właściwie wieczór staje się lepszy.

W branży disco polo każdy zna go z piosenek „Petarda” , „Dołeczki” , „Uno momento” , a także „O pani ma” i „Nietypowa”. Artysta jest jednym z lepszych w swoim fachu. Jego utwory są na tyle dobre, że są grane w każdej rozgłośni radiowej, która może pozwolić sobie na muzykę disco polo.

Natomiast teledyski poza serwisem YouTube można podziwiać w stacjach telewizyjnych. Nie ma wątpliwości, iż jego nowość, która w ostatnim czasie była gorąca zapowiadana przez zespół Dejw „Czemu nie powiesz” już niedługo powtórzy sukces utworu „Petarda”. Nowy teledysk grupy jest równie pomysłowy, jak poprzednie

Nieprzewidywalny styl, jakim wokalista zaskakuje w swoich propozycjach, jest fenomenalny. Niezaprzeczalnie formacje Dejw wiedzie prym wśród młodych wykonawców.

Jak dla nas „Czemu nie powiesz” jest perfekcyjnym tworem pod każdym względem. Tym bardziej, że tekst skierowany jest do jego ukochanej, która występuje w najnowszym teledysku.

Zobacz również: Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

Takiej romantycznej nowości dawno nie było. Jak oceniacie pomysł na ten utwór?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  2. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  3. Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.